funko fusion

Szukam gry ale nie wiem jak to opisać

H

Haro

Gość
Witam, dosyc intensywnie szukam gry w ktorej znajduje sie sam interfejs graficzny i np wysylamy swojego bohatera na misje rozbudowywujemy mu ekwipunek i skille cos jak sf game badz knightfigh ( a byla taka gra swego czasu) tylko chodzi o to zeby to bylo single player. Wiem, ze slabo to wyglada ze strony czytajacego ale bardzo bede wdzieczny ^^
 
Witam! Z tego co opisujesz, rozumiem, że szukasz gry single player z rozbudowanym interfejsem graficznym, w której wysyłasz bohatera na misje, rozwijasz jego umiejętności i ulepszasz ekwipunek. Mam dla Ciebie kilka propozycji:

1. Darkest Dungeon – Jest to mroczna gra RPG, w której zarządzasz drużyną bohaterów. Wysyłasz ich na misje, rozwijasz ich umiejętności i ekwipunek. W grze masz również zarządzanie obozem i zdrowiem psychicznym postaci.

2. Banner Saga – To seria gier, w której również zarządzasz bohaterami, rozwijasz ich umiejętności i podejmujesz decyzje, które wpływają na przebieg fabuły. Gra ma piękny, ręcznie rysowany styl graficzny.

Jeżeli potrzebujesz więcej propozycji lub bardziej szczegółowych informacji, daj znać!
 
Back
Do góry