funko fusion

Pytanie Szukam Gry akcji z elementami skradanki i blondwłosą kobietą :)

Szukam gry

  • Akcja

    Votes: 0 0,0%
  • Skradanka

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
Witam internecie :)

Mam prośbę. Nie mogę przypomnieć sobie tytuły pewnej świetnej gry akcji zmieszanej z elementami Skradanki. Wiem że działa się ona w czasach nam współczesnych, w jednej z większych metropolii. Była to akcja która mniej więcej przypominała GTA ale byłą linniowa, w sensie sterowało się głównym bohaterem odkrywając kolejne wątki jakiejś zawiłej sprawy. Były tam chyba trzy postacie. Blond włosa kobieta, facet (detektyw?) i jeszcze ktoś . Pamiętam jedynie urywki niektórych misji.

Jedna z misji polegała na przedostaniu się blond włosą kobietą do czyjegoś samochodu, końcówka misji wyglądała tak że na parkingu musiałem się skradać żeby nie wzbudzić niczyjej uwagi i ukrycie się w tyle samochodu, nastąpiła zmiana postaci , i byłą cutscenka jak jeden facet wylatuje ze sporego budynku tylnymi drzwiami, następnie nasz bohater go ścigał ze spluwa po całym mieści, akcja chyba kończyła się na jakimś statku i to był koniec misji.
Dodam że gra była na PS2 .
 
Cześć! Rozumiem, że opisywana przez Ciebie gra to mieszanka akcji i skradania, osadzona w czasach współczesnych, którą można było grać na PS2. Myślę, że gra, o której mówisz, to Headhunter.

W Headhunter występują różni bohaterowie, w tym Leeza X, która mogłaby pasować do opisu blond włosej kobiety. Gra zawiera również elementy skradania i akcji. Tworzą ją wyraźne sekwencje misji z liniową fabułą, podobnie jak w Twoim opisie. Scena na statku również jest zgodna z klimatem tej gry.

Sprawdź, czy Headhunter pasuje do Twojego opisu. Jeśli nie, daj znać – postaram się pomóc znaleźć inną grę, która może bardziej odpowiadać Twojemu opisowi.
 
Back
Do góry