funko fusion

Survival Szukam gracza do stworzenia Mapki minecraft :) RolePlay

Hej, szukam graczy do stworzenia mapki roleplay, ta mapka będzie polegać na roleplay'u jeśli nie wiesz co to jest nie zgłaszaj się
:)


Na mapie chce zrobić takie rzeczy jak samochody, policja , tworzenie postaci , prace i wiele więcej.

Mapke mam już troche zrobioną.

Co trzeba jeszcze więcej : miasto o nazwie FutureCityRP (Miasto jest już troche zrobione) różne komendy wraz z command blockiem.

Jeśli chcesz się dołączyć wypełnij formularz



Imie :

Pseudonim (Nick w MC) :

Ile masz lat (12lat minimum :: max 15 lat :

Czy znasz się na komendach (nie musi to być jakoś profesjonalnie ale chociaż żebyś znał podstawowe ) :

Czy umiesz budować (Nie musisz budować jakoś bardzo ładnie ale też nie brzydko np. miasto i dekoracje) :

Jak jesteś ogarnięty w to co wymieniłem powiedz OSOBNO od budowania i komendach od 1-10 :

::::

::::

Będzie to projekt o nazwie: CityLifeRP V.2

Pewnie zapytacie czemu V.2 a nie V.1 ponieważ już wypuściłem taką jedną mapę może nie za bardzo dopracowaną ponieważ mapa mi na to nie pozwalała na której to robiłem
:)


Nie szukam również jakiś dzieci którzy będą się zgłaszać a nic nie będą w ogóle robić mogę zrobić wyjątki z wiekiem jeśli jesteś ogarnięty i nie jesteś głośny
:)


Dziękuje to wszystko co chciałem powiedzieć czekam na zgłoszenia, jeśli nie wymieniłem rzeczy które chcielibyście wiedzieć proszę poprawcie mnie
:)


Jeśli nie chcesz brać udziału w ogłoszeniu proszę napisz co mógłbym dodać jeszcze na mape np. jakie prace i inne
:D
z góry dziękuje.
 
Back
Do góry