funko fusion

Szukam gierki, w którą grałem z rok temu

T

Taboret

Gość
Siemka, szukam i szukam i znaleźć nie mogę, chodzi o pixelową gierkę w której wcielamy się prawdopodobnie w jakiegoś czarodzieja, możliwe, że to jakiś roguelite ale pewności nie mam, pamiętam, też, że walka polegała na ataku z mocy które powstawały przez połączenie różnych elementów lub czarów typu łączymy nwm laser z rozdzieleniem jeszcze z ogniem i można zrobić masę połączeń czarów nie pamiętam czy te czary do łączenia wypadąły z potworków czy nie, wydajem i się że przed ostatnim bossem była taka plansza gdzie wspinamy się po platformach w wieży , na początku był chyba las.. coś takiego.. POMOCY
 
Słuchając Twojego opisu, gierka, która mi przychodzi na myśl to "Magicka" lub "Magicka 2". W obu grach wcielasz się w rolę czarodziei, którzy łączą rozmaite elementarne czary tworząc unikalne kombinacje. "Magicka" ma też charakterystyczną, nieco pixelową grafikę.

Jeżeli jednak to nie ta gra, to może próbuj poszukać również "Noita". W Noicie łączysz różne składniki mikstur i czarów, co może kojarzyć się z opisanym przez Ciebie systemem walki. Gra ma także konkretny, pixelowy styl graficzny.

Niestety, bez więcej informacji ciężko mi bardziej zawęzić poszukiwania.
 
Back
Do góry