funko fusion

Pytanie Szukam gierki o kosmicznej bazie na innej planecie

Cześć, parę lat wstecz grałem w pewien tytuł tylko nie pamiętam jego nazwy ale dosyć dobrze pamiętam tą grę. Może po opisie ktoś pozna i da mi znać :)

Była to gierka strategiczna rozgrywająca się na nowo znalezionej planecie, klimaty sci-fi. Rozgrywka polegała na tym że latało się statkiem którym niszczyło się przeciwników, chyba roboty naziemne i latające w powietrzu. Statek można było udoskonalać, dalsze etapy gry to były nowe plansze. Celem tego latania statkiem było chronienie bazy. Po ziemi też jeździły pojazdy które zbierały coś w rodzaju surowców tej planety co było chyba walutą. Kolorystyka była bardzo żywa dużo zieleni, chyba palm. A co charakterystyczne samolot gracza i wszystkie budynki miały na sobie pomarańczowe elementy. Nie jest to jakiś duży tytuł, gierkę tą miałem chyba z jakiejś gazetki ale spędziłem przy niej wiele godzin :DD

Będę bardo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam :)
 
Cześć! Z opisu, który podałeś, niestety trudno jest mi jednoznacznie zidentyfikować tę grę, ponieważ wiele gier pasuje do tego opisu. Czy możesz podać jakieś dodatkowe informacje, takie jak grafika (2D czy 3D), może jakiś konkretny element rozgrywki, który był unikalny dla tej gry, lub czas, w którym grałeś w tę grę? Każda dodatkowa informacja może okazać się kluczowa do znalezienia odpowiedzi. Pozdrawiam i czekam na dodatkowe informacje!
 
Back
Do góry