funko fusion

Szukam gier

  • Thread starter Thread starter thekzoord
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

thekzoord

Gość
Witam. Szukam gier typu np. The last of us tylko na PC. Nie chodzi mi konkretnie o gry typu post, raczej o takie z fajnie opowiedzianą historią tak jak to było właśnie w w.w grze. Jakieś ciekawe cutscenki, dobra fabuła i jak na 2015 r. znośna grafika. Dziękuje z góry ;)
 
Outlast chyba spodoba Ci się. Też survival horror naprawdę fajna !
 
Postapokaliptyczna z dobrą fabułą? No to idealnie pasuje seria FallOut, może być tylko problem z grafiką (chociaż mi ona jak najbardziej odpowiada, pasuje do klimatu gry). Swoją drogą, podobno nadchodzi The last of Us 2 :D
 
Outlast to nie jest gra dla mnie. Obejrzałem całą serie na youtube (sam nie dałbym rady przejsć całej gry). Za Fallouta dziękuje, a co do The last of us 2 to pewnie wyjdzie na ps4 i może na ps3.
 
Czemu nie FallOut? Może nie wygląda zachęcająco ale fabuła Cię nie zawiedzie ;).
 
Nie chodziło mi że nie zagram :D Dziękowałem za propozycje tylko ;)
 
@Frestil
Fallout nie piszę się jak Ty to uczyniłeś - "FallOut" tylko Fallout ;) (z FaltOut pomyliłeś Panie redaktorze ;) )

@thekzoord
A co do gier z dobrą fabułą to obadaj obie cz. Blackguards. Co prawda to RPG z elementami strategii turowej ale historie opowiedziane w tych grach to majstersztyk.
 
Opps, przyznaję! Chodziło mi oczywiście o RPG'ową grę Bethesdy a nie te wyścigówki :D!
 
Back
Do góry