funko fusion

Szukam gier podobnych do serii Saints Row

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Zanim zaczniecie wypisywać mi tu wszelkie GTA-podobne wymysły, to przeczytajcie ten post, gdyż pomimo tytułu kryteria są zupełnie inne. Fakt, szukam gier podobnych do Saints Row, ale nie pod względem mechaniki, a pod względem ilości pierdolca na metr kwadratowy. Chciałbym sobie pograć w jakieś gry z kloaczno-czarnym niepoprawnym politycznie humorem i dużą dozą nagości/erotyzmu, które w prostacki, a jednocześnie niezwykle zabawny sposób parodiują wszystko co się da i jeszcze więcej i powodują co chwila u gracza rubaszny rechot. Sandboxowy typ rozgrywki mile widziany ale niekonieczny. Gra ma być jakąś strzelanką lub ogólnie grą akcji ew. rpgiem, inne gatunki won.

W co już grałem z tego typu:
-Postal 2
-Saints Row 2

PS. O Saints Row the Third nawet mi nie mówcie, bo na chwilę obecną mam za słabego kompa by ją odpalić (zwłaszcza, że tak jak poprzedniczka ma niezwykle skopaną optymalizację).

Czekam na jakieś porządne propozycje i z góry dzięki za pomoc. Za grę, która mi się spodoba +3 repa.
 
Matti, proszę cię. Nie trolluj, a jak nie trollujesz to przeczytaj jeszcze raz pierwszy post.
 
Tak poważniej rzecz ujmując ciężko coś znaleźć. Na myśl przychodzi mi niby Duke Nukem Manhatan Project widok trochę ala mario ale ogólnie gra wciągała na jakiś czas. Nie wiem na ile taka propozycja może spełniać te kryteria ale nic lepszego na tą chwilę mi nie przychodzi do głowy.
 
Akurat Duke Nukem Manhattan Project wypada najcieniej jeśli chodzi o humor (cenzura, brak wszechobecnego erotyzmu itp.), ale fakt, że Duke Nukem pasuje do kryteriów. Grałem już niestety we wszystkie części (Forevera też).
 
Back
Do góry