funko fusion

Szukam gier na mojego kompa.

  • Thread starter Thread starter Sayonara
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

Sayonara

Gość
Witam.
Poszukuję ciekawych gier na mój sprzęt.
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 processor 2800+ 1.81GHz
Ram: DDR 2x 512mb
Grafika: GeForce 9500GT 512mb
System: Windows XP professional wyposażony w service pack 3

Czekam na propozycje i dodam ze nie ciekawia mnie gry typu science-fiction czyli ze akcja dzieje sie w kosmosie.
Zdaje sie na wasz gust i czekam na propozycje.
Nie podawajcie tez gothica bo w niego wlasnie gram.
 
Im więcej siedzę na tym forum, tym bardziej jestem przekonany, że niektórzy jego członkowie są ograniczeni umysłowo. Przecież napisał, że nie chce Sci-fi. Masz ode mnie kilka fajnych tytułów. Wprawdzie niektóre nieco starszej daty, ale warte obadania:

FPSy/TPSy:
-seria Medal of Honor
-seria Call of Duty
-Code of Honor
-SiN
-Requiem: Avenging Angel
-Messiah
-Max Payne
-Serious Sam
-seria Grand Theft Auto
-seria True Crime
-Painkiller
-seria Devil May Cry
-Chaos Legion

RPG:
-Dungeon Siege
-Gorasul
-Baldur's Gate
-Fable
-seria Neverwinter Nights
-Legend: Hand of God
-Diablo
-Loki
-Mage Knight

Ściganki:
-seria Need for Speed (dla mnie wszystkie dobre części NFS kończą się na Hot Pursuit 2, ale są różne gusta)
-seria Burnout
-seria Flatout
-TOCA Race Driver
-seria Gran Turismo
-seria Colin McRae

Strategie:
-seria Warcraft
-seria Stronghold
-seria Warhammer

Bijatyki:
-Fatal Fury
-Street Fighter
-Mortal Kombat
-Guilty Gear

Sportowe:
Wszelkie Fify, PESy, Maddeny. Nie znam sie na tym, ale dużo tego.


Mam nadzieję, że któreś ci przypadną do gustu.
 
Sayonara napisał:
Możesz podać z kategorii wojenne i rpg


Z rgp to polecam tak jak kolega przede wszystkim Baldur's Gate (I+II+dodatek, Tron Bhaal'a), Neverwinter Nights (I+II, nie wiem jak III) oraz Icewind Dale (I+II)
 
RPG to wymienili, można jeszcze dodać Borderlands. Wojenne to Battlefieldy, FEAR'y, Far Cry'e, Magicka (też w małym stopniu RPG)
 
jakbyście mogli podawać gry mało znane byłbym wdzięczny bo te są zbyt oklepane. Czasem do jakichś gazet dorzucają ciekawe gry czasem w biedronce po 10 zł ;p przejrzyjcie swoje pułki w domu, swoje komputery itd. może coś wam wpadnie w ręce. dzięki za wszystkie propozycje aktualnie gram w CoDa 2 i Max Payne.
 
hype the time quest
tzar ciężar korony
theocracy
robin hood legenda sherwood

tak na początek :P
 
sory nie szukam gier strategicznych
jeśli chodzi o baldurs gate jak ktoś pisał wyżej mam oryginalna gierke ale zagrałem może 5 minut i wyłączyłem jak dla mnie beznadzieja
 
"jeśli chodzi o baldurs gate jak ktoś pisał wyżej mam oryginalna gierke ale zagrałem może 5 minut i wyłączyłem jak dla mnie beznadzieja" chooopie nie mamy o czym gadać :P


przejrzyj moje tytuły raz jeszcze, tylko 2i3 to strategie...
 
No bo Bany teraz są wysoko rozwiniete gry i już nie patrzysz pod względem fabuły i mechanicznym tylko pod graficznym. Baldu'rs Gate to wysoko rozwinięta gra która tak naprawdę zaczna swoja best historie w 20minutach gry.
 
ciekawi mnie czemu nikt nie wymienil gier typu władca pierścieni bitwa o śródziemie, heroes, age of empires, disciples, władca pierścieni powrót króla, legion pl, cold war, chronicles of riddick, doom, postal i wiele innych bo gry sa naprawdę zaje*****
 
Eee... to po co się nas pytasz, skoro znasz tak dużo tytułów, które czekają, żebyś je przeszedł?
 
No to już ci wymieniłem dużo gier. Masz w nich rozgrywki na łączny czas jakichs 5 lat. Miłej zabawy :P
 
Witam!

Bazując na Twoim sprzęcie oraz preferencjach dotyczących gier, mam kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować:

1. **The Elder Scrolls III: Morrowind**
Jest to klasyczna gra RPG osadzona w fantasy świecie, która powinna działać bez problemów na Twoim sprzęcie. Złożona fabuła i niesamowity świat do eksplorowania sprawiają, że można w niej spędzić dziesiątki godzin.

2. **Neverwinter Nights**
Kolejna świetna gra RPG z bogatą historyjką oraz możliwością grania kampanii dołączonych przez graczy. Gra jest osadzona w uniwersum Dungeons & Dragons i oferuje wiele możliwości rozwoju postaci oraz mnóstwo questów.

3. **Command & Conquer: Red Alert 2**
To gra strategiczna czasu rzeczywistego, która nie wymaga nowoczesnego sprzętu. Gra jest uznawana za klasyk i oferuje dwie kampanie, oraz tryb dla wielu graczy.

Mam nadzieję, że te propozycje będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Jeśli potrzebujesz więcej sugestii, daj znać!
 
Back
Do góry