funko fusion

Szukam Gier konkretów na mój komputer :D

G

Grimboo

Gość
Witam, otóż cały problem polega na tym, iż nie mam w co grac. Grałem już w dośc dużo gier, ale do tej pory wszystkie się nudziły...

MY COMPUTER:

1.4 Ghz , Karta graficzna Radeon 9200 : 64mb , Pamięc ram : 1256 czy coś takiego , Myślę że tyle wystarczy

Wiem że mój komputer to prawie pralka, ale pograc sie da, pytanie tylko w co?



Lubie Gry : FPP, Strzelanki, Rpg, Mmorpg, ( Takie, w którym jest się strzelcem dystansowym, np SNIPER 1942 Berlin, albo łucznikiem ale koniecznie z first camerą )

Teraz szukam gry na Mój komputer, o rozmiarze nie przekraczającym 17 Gb, i z wymaganiami nie większymi niż te, które podałem. Podobają mi się gry z first lookiem, czyli tzw. pierwszą kamerą, a jeszcze bardziej takie z Łucznikami, Sniperami korzystającym z takiej kamery, tak jak w przypadku Mount and Blade :D To by bylo na tyle, dziękuje z góry



Najlepsza sieć CS!!! cs-hejdz.pl. Zapraszam do gry
 
Chciałbym ci pomóc ale moja podłoga spełnia większe wymagania niż twój komputer ...
 
Ricko007pl : Mimo to da się pograc w cos takiego jak cs, gothic itd, tych gier jest mnóstwo tylko ja szukam konkretów, zgadzam się mój komputer nie jest najlepszy ale chodzi o gry ktore wy znacie, nie musisz umieszczac takich komentarzy, poniewaz sa po prostu zbedne, sam to wiem :D SZUKAJCIE I ODPOWIADAJCIE :P
 
Unreal, Quake 2, Pariah, Project Snowblind, Call of Duty, Medal Of Honor: Allied Assault, Serious Sam, Soldier of Fortune, Shogo, Duke Nukem 3D, Blood, Blood 2
 
Ninja666 dziekuje ci bardzo, gier jest sporo, jeżeli mógłbym prosic ciebie oraz innych którzy chcą umieścic tu nazwy gier, aby napisac o tej pierwszej kamerze, tzn. ten łucznik/ sniper, po prostu czy jest obecny w grze :D Dzieki z góry, nie jest to jednak obowiazkowe
 
Grimboo napisał:
Ninja666 dziekuje ci bardzo, gier jest sporo, jeżeli mógłbym prosic ciebie oraz innych którzy chcą umieścic tu nazwy gier, aby napisac o tej pierwszej kamerze, tzn. ten łucznik/ sniper, po prostu czy jest obecny w grze :D Dzieki z góry, nie jest to jednak obowiazkowe

wszystkie gry ktore podal ninja maja widok z peirwszej osoby

Dodam jeszcze Iron Storm. Moim zdaniem swietna gra z 2002 roku jednak niestety troche zapomniana. ahh ten klimat starszych gier ;)
 
@Grimboo większość z tych gier ma jakiśtam rodzaj snajperki, więc będziesz mógł się pobawić w ściąganie przeciwników z drugiego końca mapy. Jeśli interesują cie skradanki, to polecam Project IGI. Można powiedzieć, że to protoplasta serii gier Splinter Cell. W obu częściach jest widok FPP i możesz załatwiać przeciwników snajperką (konkretnie Dragunovem).
 


Jeśli lubisz strzelanki i gry RPG z first person lub third person kamerą, mogę polecić Ci kilka tytułów, które mogą Ci się spodobać na Twoim komputerze:

1. Mount and Blade: Warband - jak już wspomniałeś, ta gra ma elementy zarówno RPG, jak i strzelanek z dystansu, więc na pewno Cię zainteresuje.

2. Gothic 1 lub 2 - to klasyki gier RPG z pierwszej osoby, które mogą Cię wciągnąć na wiele godzin.

3. Sniper: Ghost Warrior - świetna strzelanka z elementami stealth, w której wcielasz się w snajpera i musisz eliminować cele z dużej odległości.

4. Crysis - chociaż wymagania tej gry są dość wysokie, być może uda Ci się uruchomić ją na swoim komputerze i cieszyć się dynamicznymi walkami z użyciem różnorodnych broni.

Mam nadzieję, że te propozycje przypadną Ci do gustu i znasz jeszcze więcej nowych, ciekawych gier do swojej kolekcji. Miłej zabawy!
 
Back
Do góry