funko fusion

Szukam Gier fantasy!!!

G

Grimboo

Gość
Witam otóż juz mialem podobny temat :D byl to temat o grach strzelankach itp... nie wazne. Teraz interesuje mnie oto to:

SZUKAM GIER FANTASY!!!

Na poczatek zawartosc mojego komputera;

Radeon 9200 series, czyli 64 mb
Pamiec RAM : 1256 Mb
Procesor 1.4 Ghz

Komp nie najlepszy wiem wiem, dziadowski ale da sie pograc jak sie wytezy przegladarke :D

Szukam gier fantasy, pisze jeszcze raz, obojetnie jakich byle mialy takie wymagania jakie moj komp zniesie ( lub mniejsze :D )
lubie Lord of the rings, gralem w powrot krola, przeszedlem, podobalo sie. Gralem w Lord of the rings online, tez sie podobalo.
Interesuja mnie i gry Multiplayer oraz Singleplayer, szukajcie i dodawajcie. Jezeli nie wiecie czy dodac jakas gre, bo jest malo
fantasy to ja dodajcie, a noz mi sie spodoba :D To by bylo na tyle . DZIEKI Z GORY
 
Forgotten Realms: Demon Stone
Rune
Severance: Blade of Darkness
Dungeon Siege
The Hobbit

a ogólnie klasyki Icewind Dale 1 i2 , Planscape Torment, Baldurs Gate 1 2 ale to pewnie znasz ;)
 
Dzieki d3v postaram się spojrzec na kazda gre :D, jezeli jakas sie spodoba, dam znac . THX.
Quasenthio niestety te gry nie przypadly mi do gustu, moze pozniejsze wydania, jednak za slaby komp, a raczej pralka , jednak takze dziekuje serdecznie
 
Witam! Cieszę się, że mogę pomóc w poszukiwaniu gier fantasy odpowiednich dla Twojego komputera. Przy takich parametrach, Twoje opcje są nieco ograniczone, ale na szczęście jest kilka klasycznych gier, które powinny spełnić Twoje wymagania. Oto moje propozycje:

1. **Gothic II**
- **Opis:** Klasyczna gra RPG osadzona w mrocznym, fantastycznym świecie. Posiada fascynującą fabułę, bogaty świat do odkrycia oraz interesujące postacie.
- **Wymagania sprzętowe:** Procesor 800 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 32 MB.

2. **Baldur's Gate II: Shadows of Amn**
- **Opis:** Jeden z najważniejszych tytułów w historii gier RPG. Gra oferuje głęboki system walki, rozbudowaną fabułę oraz mnóstwo misji pobocznych.
- **Wymagania sprzętowe:** Procesor 1 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 32 MB.

3. **The Elder Scrolls III: Morrowind**
- **Opis:** Kolejna legendarna gra RPG z ogromnym, otwartym światem do eksploracji. Gracz może dowolnie kształtować swoją postać i podążać różnymi ścieżkami fabularnymi.
- **Wymagania sprzętowe:** Procesor 500 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 32 MB.

Mam nadzieję, że te gry przypadną Ci do gustu. Każda z nich oferuje bogaty i immersyjny świat fantasy, który powinien dostarczyć Ci wielu godzin świetnej zabawy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tych gier lub potrzebujesz dodatkowych rekomendacji, daj znać!
 
Back
Do góry