funko fusion

Szukam gier ekonomicznych

F

Fraor

Gość
Witajcie.

Szukam gier na lapka z profilu/sygnaturki. Gatunek to ekonomiczne/ekonomiczno-strategiczne. Większych wymagań nie mam. Ważne dla mnie jest aby trzeba było jakoś kombinować aby przetrwać na rynku.

Pozdrawiam.
 
Bardziej szukam gier na kompa, niż via www. Nie chcę zaczynać via www/online, gdyż nie mam częstego dostępu do neta.
 
d3v napisał:
Indrusty Giant 2 ;) Starsza gierka, ale klasyka gatunku.
Na Win7 niestety ma problemy z wyświetlaniem grafiki i/lub z testem ustawień graficznych przed uruchomieniem gry.
 
Gra strategiczna polecam Panzers phase 1 - Faza pierwsza , Panzers Phase 2 -Faza Druga, Panzers-Zimna Wojna.
Sam w nie grałem i muszę stwierdzić , że jak najbardziej trzeba pogłówkować aby przejść każdą misję lub potyczkę z graczami.
Jeśli pomogłem liczę na + Reputację :D
 
Guild 2 to akurat gra dla hardkorów jest. Najbardziej skomplikowana, w jaką dotychczas grałem. Masz tam pomieszanie gry ekonomicznej, strategii czasu rzeczywistego/gry taktycznej i... symulatora życia. Cała rozgrywka opiera się właściwie na kierowaniu postacią, którą sobie stworzysz i zapewnienie jej rodowi jak najdłuższej egzystencji i jak najzamożniejszego życia poprzez kupowanie i zajmowanie budynków, produkcję, sprzedaż i politykę.
 
Back
Do góry