funko fusion

Szukam fajnej gry na mój lapek

  • Thread starter Thread starter Co to za gra
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
C

Co to za gra

Gość
Witam poszukuję jakąś wciągającą grę może to być strzelanka albo wyścigówka albo coś w stylu gta
Parametry mojego kompa:

Procesor: Intel® Pentuim B960 2,2GHz
Ekran: 15,6" HD (1366 x 768)
Karta graficzna: zintegrowana
Pamięć RAM: 4 GB
Dysk twardy: 320GB (5400 obr./min.)

Z góry dziękuje
 
Jak zintegrowana karta, to choćby nie wiadomo jak mocny był laptop, to i tak nie pograsz w nic nowego. Na szczęście trafiłeś na mnie - forumowego konesera gier klasycznych. Masz tutaj kilka propozycji starszej daty, ale ciągle dających frajdę:

Strzelanki:
-Quake 2
-Unreal
-Halo: Combat Evolved
-Call of Duty
-Medal of Honor: Allied Assault
-Brothers in Arms: Road to Hill 30
-Shogo: Mobile Armor Division
-Heretic
-Hexen
-Doom

Ściganki:
-Test Drive 6
-Need For Speed: Porsche 2000
-Carmageddon
-Flatout
-Toca Race Driver 2
-Colin McRae Rally 2.0
 
Dziękuje za odpowiedź<br /><br />-- 09 wrz 2012, 13:49 --<br /><br />Dziękuje za odpowiedź

xD Dałeś mi nfs porshce a ja grałem na moim lapku w nfs ot pursuit (2010) Bez zacinek itd xD
 
Z uwagi na parametry Twojego komputera, polecam następujące gry:

1. Max Payne 1 & 2 - to klasyczne strzelanki w trzeciej osobie z interesującą fabułą i efektowną rozgrywką.

2. Grand Theft Auto: Vice City - starsza odsłona popularnej serii GTA, która powinna działać płynnie na Twoim komputerze.

3. Need for Speed: Most Wanted (wersja z 2005) - jedna z najbardziej lubianych odsłon serii NFS. Dynamiczne wyścigi z elementami ucieczki przed policją powinny Cię zainteresować.

4. Far Cry 1 - pierwsza część popularnej serii strzelanek, która nie wymaga mocnej karty graficznej.

5. Half Life 1 & 2 - to klasyczne strzelanki pierwszoosobowe, które zasłynęły z innowacyjnej rozgrywki i ciekawej fabuły.

Upewnij się, że sprawdzisz wymagania każdej z tych gier przed jej zakupem lub pobraniem, aby upewnić się, że Twoja maszyna spełnia wymagania. Pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do Ciebie, zależnie od Twoich preferencji dotyczących gier. Zawsze jest wiele gier do wyboru, a te, które poleciłem, to tylko kilka przykładów.
 
Back
Do góry