funko fusion

Szukam dynamicznego wojennego/współczesnego shootera

N

ninja666

Gość
Ciągle próbuję, ale jakoś nie mogę się przełamać. Jednak tym razem spróbuję się zacząć przekonywać do strzelanek wojennych lub osadzonych we współczesności. Wiem, że ostatnio często was proszę o szukanie dla mnie gier, lecz proszę, nie obraźcie się na mnie i tym razem mi coś znajdźcie, bo googlarka zawodzi, jeśli chodzi o mój typ gry. Otóż szukam jakiegoś wojennego shootera osadzonego we współczesności, ale nie zadowoli mnie byle co. Lubię wartką akcję pełną radosnej rozpierduchy, więc nie szukam typowo wojennej strzelanki z mnóstwem krycia się i strzelania zza przeszkód, lecz czegoś podobnego do Soldier of Fortune, czy Black - dużo biegania, jak najmniej krycia się i jak najwięcej rozmazywania przeciwników na ścianach, headshotów z bazooki i ogólnej rozpierduchy panującej na mapie. Podawajcie także tylko gry single player, gdyż multiplayerowych shooterów nie lubię i pewnie prędko się to nie zmieni. Mam nadzieję, że nie okaże się, że 2 tytuły, które podałem są na tyle unikalne w swej prostocie, że nie ma gier podobnych (jak w przypadku Burnouta czy Killzone'a). Jak ktoś chce demonstracji tego, czego się spodziewam tu ujrzeć, to podaję 2 gameplaye z gier wymienionych wcześniej:

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=o-_S3jY1yAc[/youtube2]

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=fiM2htiWFBQ&feature=related[/youtube2]

Mein sprzęt:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6Ghz (2 rdzenie)
RAM: 3GB
Grafika: GeForce 8600GT 256MB
Sterownik grafiki: Microsoft DirectX 10
System: Windows Vista Business 32-bit SP2

Czekam na propozycje.

PS. Każdy kto poda jakiekolwiek Call of Duty lub Medal of Honor zginie śmiercią tragiczną.
 
Bulletstorm

wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.6 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 GS lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP/Vista/7

oficjalne, ale wszystko na low i mam nadzieje że pójdzie chociaż wymagania mogą być zaniżone. Na pewno Ci sie spodoba.

Im bardziej widowiskowo eliminujesz wroga tym więcej punktów dostajesz.


http://www.youtube.com/watch?v=xRLmbkYbFAg

Totalny rozpier*** świetnie się przy niej bawiłem.
 
d3v napisał:

Here we go again... W czym Bulletstorm przypomina wojennego shootera osadzonego we współczesności? Jeszcze chwila a zobaczę w propozycjach Quake'a i Serious Sama.

@Matti
Wolałbym coś nieco starszego, by mieć pewność, że jednak uruchomię to wyżej niż na low.
 
ninja666 napisał:
Lubię wartką akcję pełną radosnej rozpierduchy, więc nie szukam typowo wojennej strzelanki z mnóstwem krycia się i strzelania zza przeszkód, lecz czegoś podobnego do Soldier of Fortune, czy Black - dużo biegania, jak najmniej krycia się i jak najwięcej rozmazywania przeciwników na ścianach, headshotów z bazooki i ogólnej rozpierduchy panującej na mapie. Podawajcie także tylko gry single player, gdyż multiplayerowych shooterów nie lubię i pewnie prędko się to nie zmieni.

Te warunki spełnia więc o co Ci chodzi?

Generalnie gry wojennne polegają na kryciu się i chowaniu, a nie na kręceniu kombosów.

Jak już tak strasznie chcesz to Ubersoldier 1 i 2. Nadżołnież, klimaty wojenne, i rozpierducha dzięki temu ze masz przewage nad innymi.

Zobacz jeszcze Project Snowblind ale to nie jest dokładnie to o czym mówisz.

Jednak założe się że 2x lepiej bawiłbyś się przy Bulletstormie.
 
d3v napisał:
ninja666 napisał:
Lubię wartką akcję pełną radosnej rozpierduchy, więc nie szukam typowo wojennej strzelanki z mnóstwem krycia się i strzelania zza przeszkód, lecz czegoś podobnego do Soldier of Fortune, czy Black - dużo biegania, jak najmniej krycia się i jak najwięcej rozmazywania przeciwników na ścianach, headshotów z bazooki i ogólnej rozpierduchy panującej na mapie. Podawajcie także tylko gry single player, gdyż multiplayerowych shooterów nie lubię i pewnie prędko się to nie zmieni.

Te warunki spełnia więc o co Ci chodzi?

Może o to, że nie po to piszę, że szukam gry wojennej, byście podawali wszystko jak leci. A w UberSoldiera grałem kiedyś. Project Snowblind też nie zalicza się do kategorii "shootery dziejące się we współczesności", poza tym, niedawno tą grę przeszedłem, więc tak czy siak nie mam po co w nią znowu grać. Teraz nie szukam klimatów Wolfensteinopodobnych ani futurystycznych, a czegoś takiego, jak w gameplayach, które podałem.
 
No tak podałem Ci gre wojenną to nagle nie szukasz gier Wolfensteinopodobnych,

Dodałem Ci jeszcze jedną propozycję wcześniej w poście powyżej ale pewnie powiesz że też nie bo z przyszłości.

Najlepiej to sobie kup konsole i pograj w Blacka to będziesz zadowlony.
 
Powiem Ci, że nie znajdziesz tzw. "rozpierduchy", która będzie w czasach współczesnych itp. itd. Może i taka istnieje, ale zanim ją znajdziesz . . . Zagraj sobie w którąś z części bf
 
Kurna... Czemu ja zawsze tak mam, że jak mi się spodoba jakaś gra, to jest zawsze tak unikalna, że nikt nie zrobił podobnej? W BFy nie zagram, bo nie posiadają single playera (chociaż o ile dobrze pamiętam, to Bad Company miał coś takiego). Dobra tam, niech będzie, że na razie zagram w BF: Bad Company, lecz jak komuś wpadną do głowy jakieś tytuły spełniające moje kryteria to nie bać się, tylko pisać!

@d3v
Ty na razie nie podałeś żadnej gierki spełniającej moje kryteria, tylko jakieś losowe tytuły z dupy, więc cicho siedź.

@down
1,2,3... emo foszek

EDIT: No chyba jednak w Bad Company nie pogram. Pieprzone konsole, podkradają nam gry, które powinny być na PC od początku.
 
Akurat panie mądralo BF 3 ma tryb single player już Ci więcej nie pomoge jak będziesz potrzebować pomocy w sprawach gier.

Takiej gry nie ma jak piszesz powyżej, próbowałem Ci coś zasugerować ale jak tak regujesz to se sam se szukaj co Ci się spodoba wg. twojego widzimisie
 
jak nie znajdziesz niczego wojenno współczesnego to polecam to

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=iIcsF98fqKk&feature=related[/youtube2]
 
Chyba d3v jednak miał rację, w wojennych shooterach na PC nie znajdę rozpierduchy, tylko pełno krycia się i snajpienia zza winkli. Spróbuję to jednak przeboleć i spróbować sił w przesadnie rekomendowanym przez kumpla Call of Duty 4.
 
Back
Do góry