Szukam dwóch starych gier- wyścigi i coś o dinozaurach

Szukam dwóch starych gier- wyścigi i coś o dinozaurach
Witam.

Szukam gier z młodości :P
Pierwsza to wyścigi. Było kilka "aut" do wyboru- jednym z nich była jeżdżąca wanna ze słuchawką taką prysznicową. Kilkanaście metrów od startu można było wjechać na plac gdzie była ustawiona platforma na którą można było wjechać. Grałam w to chyba w podstawówce, więc lata 2000-2005. Ale podejrzewam że była starsza.
W drugiej grze sterowałam latającym dinozaurem i zbierałam porozrzucane po okolicy jaja. Pamiętam że można było grać w dwie osoby, ekran dzielił się wtedy na pół. Kto zebrał więcej jajek wygrywał. To też staroć. Lata 2003-2007 tak myślę. Ale mogę się mylić.
 
Witaj!

Rozumiem Twoją nostalgię za starymi grami. Oto, co udało mi się ustalić:

1. **Gra z wyścigami i wanną**: Wydaje mi się, że mówisz o grze Wacky Wheels. To gra wyścigowa z lat 90., gdzie jednym z dostępnych pojazdów był właśnie pojazd przypominający wannę. Może to być również inna podobna gra, ale Wacky Wheels pasuje do Twojego opisu.

2. **Gra z latającym dinozaurem**: Ta gra brzmi jak Dino Riki (z angielskiego Adventure Island) lub Drakan: Order of the Flame, mimo że w tych tytułach nie zbiera się jajek, sama mechanika może przypominać to, co opisujesz. Trudno jest jednak dokładnie dopasować grę bez dodatkowych szczegółów.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą Ci w odnalezieniu poszukiwanych gier! Jeśli masz więcej wspomnień związanych z nimi, chętnie pomogę dalej.
 
Back
Do góry