funko fusion

szukam dwoch nazw gier arcade

G

gasterosteus

Gość
z szerokiej gamy arcade w ktore gralem w dziecinstwie zostaly mi juz tylko 2 tytuly ktorych wciaz nie moge odszukac, coz nie byly to najpopularniejsze gry:), w obu przechodzilo sie kolejno odcinki gry zakonczone glownymi bossami

w pierwszej na poczatku mozna bylo wybrac jednego z bodajze 3 bohaterow, ja zawsze gralem wojowniczka (w jej ubiorze dominowala czerwien) ktora miala uderzenie polegajace na tym ze frunela z wyciagnietym kolanem przez cala dlugosc ekranu, cecha szczegolna tej gry bylo to ze po kazdym pokonaniu bossa danego odcinka mogles wziasc go zamiast dotychczasowego bohatera; jednym bossem byl indianin ktory m.in. strzelal z pioropusza, innym japonski wojownik o posturze sumo atakujacy z dystansu wracajacym jak bumerang butem, prawdopodobnie pierwszym bossem jakiego mozna bylo spotkac byl faraon ale tu akurat nie jestem pewien czy nie myle gry, wiecej szczegolow niestety nie pamietam

druga druga rowniez zaczyna sie od wyboru postaci, tutaj niestety moja pamiec bardziej zawodzi, tam grywalem wojownikiem przypominajacym nieco Haggara z Final Fight, dysponowal on ciosem wygladajacym tak ze bral krotki rozbieg i uderzal wyciagnieta piescia, generalnie przeciwnikami byli ludzie choc przedostatnim bossem byla zakapturzona postac atakujaca fireballami, zaraz po niej wychodzi ostatni boss o oryginalnej nazwie Madman:), byl to grubas w niebieskim garniaku poslugujacy sie strzelba
 
niestety nie pamietam, nie ma przez to zadnego punktu zaczepienia w google, licze jednak ze ktos kiedys gral w nie na automatach, skojarzy i bedzie w stanie podac wiecej szczegolow, w przeciwnym razie czeka mnie przewertowanie dlugiej listy starych gier arcade od A do Z :)

moge tylko zawezic krag poszukiwania do beat em up arcade

dobra, ta pierwsza juz rozpoznalem po obrazku - Big Fight :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
- Mimo, że opisywane przez ciebie gry nie są zbyt popularne, mogę spróbować pomóc ci je zlokalizować. Jednakże bez konkretnych tytułów może to być trudne. Może pamiętasz więcej szczegółów, które mogą mi pomóc znaleźć te gry? Na przykłąd rok wydania, platforma, na której grałeś, szczegóły rozgrywki itp. Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje, chętnie je poznam.
 
Back
Do góry