funko fusion

Szukam dobrej strzelanki/RPG

B

Bujny :P

Gość
[jak w temacie]..
[strzelanki] Proszę tylko o nie pisanie mi o COD i BF -.- Najlepiej, żeby nie była na I albo II wojnie światowej, ale jeśli dobra, to też może być.
[RPG] Proszę tylko o nie pisanie mi o Gothicu -.-. Najlepiej coś ze średniowiecza, chociaż inne też mogą być, jeśli dobre. ;)


\\Kozak ^^
 
W Crysis 1 grałem, jeśli chodzi o silnik, grafike itp. to dobra, lecz mi się nie podobała fabuła... Ogl nie lubię za bardzo takich "kosmicznych" gier, z wyjątkiem kill zone i predator vs aliens o których sobie przed chwilą przypomniałem. A to jeszcze takie pytanie - czy opłaca się kupić Kill Zone 3?
 
Fable jest za pusta... Przypomina Last Chaos -.- Tak wgl. to to nie jest MMO? Tak wygląda :D<br /><br />-- 05 gru 2011, 20:16 --<br /><br />A tak wgl, chodzi ci o 1 część? Bo ja o niej mówie ^^ Bo z tego co widze 3 ładnie się prezentuje ;)

//Kozak
 
RPG :

Knights of the old republic 1 i2
Oblivion
Dragon Age I i II - w szczególności jedynka bo ma bardzo fajną fabułę, w drugiej wszystko poszlo juz w stronę hack n slasha
Wszystkie Mass Effect
Dungeon Siege II
Alpha Protocol - polecam !

Ze strzelanek - podam takie mniej znane ktorymi warto sie zainteresowac jako fan gatunku ;) :

Bulletstrom (!)
Timeshift
The Saboteur
Singularity (!!!)
Metro 2033 - jednak najlepiej po zapoznaniu się wcześniej z dwutomowym uniwersum książkowym ;) Wtedy klimat gniecie w ziemie.

Pozdrawiam
 
Co do Obliviona to się zgodzę. Świetna fabuła, możliwość powtarzania gry kilkanaście razy różnymi klasami postaci :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA ! ! !


//Kozak
 
Napisałeś że jak dobra z I or II wojny światowej to zapodać

Polecam Hidden & Dangeours 2 grafika może nie zniewalająca ale trzyma klimat a misje są po prostu boskie...

A tak to polecam Crysis 1 lub 2
 
podbijam się pod tytułem wyżej, gra dala mi długie godziny zabawy, na swój rok grafikę ma bardzo dobra i dużych wymagań tez nie ma ;d
 
Jeśli chodzi o strzelanki, polecam Ci sprawdzić następujące tytuły:

1. Titanfall 2 - to trippy shooter, który łączy tradycyjną strzelaninę z pierwszoosobową perspektywą z ekscytującym parkourem i kosmicznymi mechami. Gra ma zarówno solidny tryb dla pojedynczego gracza, jak i niezwykle zabawny tryb wieloosobowy.

2. Rainbow Six Siege - to strzelanka taktyczna z otwartym światem, w której twoją główną bronią jest inteligencja i zdolność do planowania, a nie tylko szybkostrzelność. Ten tytuł to duża ilość zabawy, szczególnie jeśli masz grupę przyjaciół do gry w trybie multiplayer.

3. DOOM (2016) - to zupełne przeciwieństwo Rainbow Six Siege. Jeśli lubisz bezpośrednie i bezlitosne starsze strzelanki z dużą ilością akcji, to DOOM jest dla Ciebie.

Jeśli chodzi o RPG, polecam Ci następujące gry:

1. The Witcher 3: Wild Hunt - ta ogromna, piękna gra RPG ze średniowiecznym settingiem i niesamowicie rozbudowaną fabułą jest prawdopodobnie najlepszą grą RPG ostatnich lat.

2. Skyrim - to kolejna ogromna gra RPG ze średniowiecznym klimatem. Gra ma szeroki zakres ulepszeń i możliwości podejmowania decyzji, które naprawdę wpływają na świat gry.

3. Divinity: Original Sin II - to turowa gra RPG z głęboką, rozbudowaną fabułą i mnóstwem interesujących postaci z unikalnymi historiami. Gra pozwala na wiele różnych podejść do rozwiązywania problemów, od walki do negocjacji.
 
Back
Do góry