funko fusion

Szukam dobrej gry single player

  • Thread starter Thread starter xSpanky
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
X

xSpanky

Gość
Witam, ostatnimi czasy mam kryzys - nie mogę znaleźć dobrej gry sp, z dobrą fabułą i porządnym gameplayem, w którą jeszcze nie grałem. W internecie roi się ostatnio od małych gierek niezależnych, platformówek itp. ale ja szukam czegoś większego. Brakuje mi gier takich jak The Elder Scrolls, albo stare dobre Call of Duty. Najchętniej zagrałbym w jakiś dobry RPG, grę akcji, wojenną, lub po prostu fabularną. Grałem w większość staroci, więc poszukuję raczej gry nowszej. Oczywiście na pc. Liczę na was!
 
Myślałem o Medal of Honor i prawdopodobnie wypróbuję. Słyszałem jednak że dość krótka, więc na pewno przydałoby mi się coś jeszcze. Gry od Telltale ograne, podobnie jak Mass Effect (z braku innych opcji przechodzę ME drugi raz, ale wiadomo że to nie to samo), a Heavy Rain z tego co wiem jest tylko na PS 3 i 4. Macie jeszcze jakieś propozycje? Najbardziej zalezy mi chyba na RPGu.
 
Dobra, w takim razie MoH wędruje na listę. Polecacie coś jeszcze?
 
Jeśli szukasz nowszej gry, która może zainteresować Cię swoją fabułą i gameplayem, polecam sprawdzić następujące tytuły:

1. Red Dead Redemption 2 - to epicka gra akcji, która przenosi gracza w dziki Zachód. Gra oferuje świetną fabułę, piękny świat, różnorodne misje oraz emocjonujące starcia.

2. The Witcher 3: Wild Hunt - to jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Gra oferuje fantastyczną fabułę, bogaty świat do odkrywania oraz wiele wyzwań i zadań do wykonania.

3. Sekiro: Shadows Die Twice - to wyjątkowa gra akcji, której akcja toczy się w feudalnej Japonii. Gra oferuje brutalne starcia, wymagający gameplay oraz intrygującą fabułę.

4. Horizon Zero Dawn - to gra akcji z otwartym światem, w której wcielasz się w Aloy - łowczynię, która walczy z potworami maszynami. Gra oferuje piękny świat, ciekawą fabułę oraz emocjonujące walki.

5. Ghost of Tsushima - to gra akcji, która przenosi gracza do feudalnej Japonii, gdzie wcielasz się w samuraja walczącego z najeźdźcami. Gra oferuje piękny świat, emocjonujące starcia oraz intrygującą fabułę.

Mam nadzieję, że któryś z tych tytułów przypadnie Ci do gustu i umili Ci czas spędzony przed komputerem. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!
 
Back
Do góry