funko fusion

Szukam dobrej gry MMORPG

Status
Zamknięty.
Już samo to, że użyłeś w jednym stwierdzeniu słów "dobra" i "darmowa" wyklucza całą sprawę, bo gry F2P i P2W nigdy nie są dobre. Jednak jeśli ci tak mocno zależy to Cabal Online było całkiem przyzwoite. Niedługo też podobno SW: TOR ma przejść na P2W (czy tam już nawet przeszło, nie wiem), więc możesz w to pograć.
 
A ja polecam Aiona jest to darmowa gra od kilku miesięcy a co najważniejsze nie ma tam wielu Polskich noobów bo gra jest w angielskiej wersji językowej! Tu masz stronę główną tej gierki http://www.aionfreetoplay.com/website/ Gorąco polecam również League Of Legends i Runes Of Magic
 
FeeQ napisał:
A ja polecam Aiona jest to darmowa gra od kilku miesięcy a co najważniejsze nie ma tam wielu Polskich noobów bo gra jest w angielskiej wersji językowej! Tu masz stronę główną tej gierki http://www.aionfreetoplay.com/website/ Gorąco polecam również League Of Legends i Runes Of Magic


Polaczki pe el są wszędzie. Kiedyś grałem na ruskim serwerze w lineage2, gdzie na stronce było wszystko pisane cyrylicą (brak angielskego tłumaczenia), a i tak 70% społeczności to Polacy. Niestety internet jest owładnięty przez nasz naród - jest to duma i zarazem hańba niestety.

Polecam w/w Lineage2. Najlepiej znaleźć jakiś serwer prywatny (chociaż official jest F2P - możesz spróbować pograć), na którym mikropłatności nie mają wpływu na grę.
 
Tak jak mysza , polecam L2 , najlepiej F2P. Gralem w tę grę ok 6 i pół roku xd A z priv to jakis HR[HighRate] np. x2000
 
Z gier MMO to ci mogę polecić Panzara coś w podobie LoLa też są team fight tyle że w innej formie bardziej mi się podoba bo randomy nie są takie upierdliwe i gra nie została zdominowana przez gimby. Fajne też są Guild Warsy lepsze od WoW-a. A jak chcesz zainwestować w grę to polecam ci Diablo III
 
Polecam serdecznie Last Chaos. Ma fajną grafikę i nie ma tam czegoś takiego pay2win, bo każdy przedmiot który można kupić za normalne pieniądze, można tak samo kupić od innych graczy za wirtualną kasę, lub dropnąć.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry