funko fusion

Szukam ciekawej gry na lata :)

ryyyAv

Użytkownik
Szukam gry na lata
bigsmile.gif
(PC lub XONE)

Z jednej strony fajnie by było żeby był progres np. Rozwój postaci / bazy żeby były nowe levele, umiejętności, Gear itd, a z drugiej może fajne PvP. Coś (nie koniecznie mmo, nawet lepiej nie mmo) Jak w Guild Wars 2. Było wszystko. Zbieranie, Grind (choć mały), PvE i WvW gdzie Gear ma wpływ i sPvP bez Gear czyli czysty skill. Jestem otwarty na propozycje/ Czy to by był h&s czy strategia czy TPP / FPS obojętnie.
Ciekaw jestem czy coś fajnego się znajdzie
 
Cześć! Mam kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować. Biorąc pod uwagę Twoje wymagania, oto kilka tytułów, które łączą rozwój postaci, PvE oraz PvP:

1. Destiny 2
- Choć ma elementy MMO, to jednak jest bardziej zbalansowane pod kątem PvE i PvP.
- Progresja postaci, rozwój umiejętności oraz bogaty system sprzętu.
- PvE z różnorodnymi misjami i rajdami oraz PvP w formie tzw. "Crucible".

2. Warframe
- Gra z dynamicznym systemem walki, również łącząca PvE z PvP.
- Rozwój postaci w formie różnych pancerzy (Warframe) z unikalnymi umiejętnościami.
- Można budować nowe wyposażenie, ulepszać je i dostosowywać do swojego stylu gry.

3. The Division 2
- Strzelanka RPG z mocnym naciskiem na rozwój postaci i ekwipunku.
- Oferuje zarówno tryby PvE (misje, eksploracja, raidy) jak i PvP (Dark Zone, Conflict).
- Możliwość rozbudowy swojej bazy operacyjnej, która jakoś wpływa na rozgrywkę.

Mam nadzieję, że któraś z tych gier przypadnie Ci do gustu! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, śmiało pytaj.
 
Back
Do góry