funko fusion

Szachy

Ja nie umiem i nie mam zamiaru się uczyć - nie interesują mnie szachy. :P
 
Ja z chęcią mogę z kimś pograć. Piszę poważnie :) posiadam II kategorię szachową i po prostu chciałbym z kimś pograć na podobnym poziomie albo nawet na większym poziomie kandydata oraz mistrza..:) gram bardzo często online na playchessie albo często gram na kurniku ;)
 
a ja ledwo sobie radzę z warcabami ;) jak się daje mata?! tak na serio - kiedyś był ambitny plan - nauka gry w szachy, no ale legł w gruzach... może jeszcze nie wszystko stracone, myślcie, że są w sieci przyzwoite samouczki do gry w szachy dla ludzi kompletnie zielonych w temacie, czy może lepiej poszukać kogoś w realu, kto nas nauczy tej gry?
 
No dokładnie, ja ledwo ledwo umiem grać w warcaby a gdzie mi tu do szachów. Choć niby wiem jak się w to gra. Poza tym jak ktoś chce pograć w szachy to nie stanowi to jakiegokolwiek problemu bo gier tego typu online jest w Internecie od zatrzęsienia i ciut ciut ;)
 
Tak jest sporo tych gier ale najlepiej się w pełni darmowo gra na kurniku. Chociaż i tak trzeba tam uważać bo niektórzy na czas 10 minut grają odpalonymi programami. Ja grałem w szkolnych zawodach z dobrymi wynikami. Teraz tylko dla pasji, a ktoś pamięta taki serwer do grania szachy . orG:D
 
Szachy na PC-ta sa troche meczace, szczegolnie jak sie gra wieczorem bedac wykonczonym calodniowa praca. Dlatego kupilem sobie szachy elektroniczne. Biore je do lozka i tam w bardzo wygodnych warunkach gram mimo zmeczenia. Dla mnie najlepiej to korzystac z peceta i juz.
 
Back
Do góry