funko fusion

Bijatyki Symulator realnej walki MMO

  • Thread starter Thread starter Fate.For.Fight
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
F

Fate.For.Fight

Gość
Witam serdecznie forumowiczów

Zauważyłem że macie interesujący mnie dział :)
Chciałem Wam pokrótce przedstawić mój projekt a przede wszystkim prosić o komentarze i opinie - jestem przygotowany na krytykę.

Od kiedy pamiętam denerwują mnie gry w których są bijatyki. Naciskam guzik lub kombinację a postać sama wykonuje zestaw ciosów. Przypomina to grę w wojnę. Postanowiłem zrobić PROGRAM dzięki któremu możemy kontrolować ruchy naszego bohatera. Jeszcze w grudniu 2013 roku gra była inaczej zbudowana. Postać była w pełni fizyczna ale kontrola mięśni była na tyle trudna że raczej mało kto by chciał to wszystko opanować. Uprościłem więc kontrolę nad postacią. Teraz poruszamy się standardowo - pojedynczymi guzikami. Pełną kontrolę mamy jedynie/aż nad kończynami (ręce i nogi) oraz nad tułowiem. Cały czas pracuję nad realnością i poziomem wykończenia.

Poza samym systemem walki gra oferuje nam masę innych rzeczy np:
- rozwój postaci np treningi na siłowni, sparing z trenerem itp
- gangi - bycie lub tworzenie grupy daje nam różne możliwości i obowiązki. Jest jeszcze w fazie projektowania ale chcę to mocno rozbudować.
- walki na ulicach lub zawodowo na arenach międzynarodowych
- wiele więcej

Kładę również duży nacisk na interakcję z grą np fizyczne przedmioty, zwierzęta reagujące na nas, siniaki jeśli się uderzymy, krew, ożywienie postaci (widoczne zmęczenie, gestykulacja automatyczna i wywołana przez nas, poruszanie szczęką, palcami, oczami, mruganie itp) i inne.
Wszystko oprócz menu jest w pełnym 3D.
Może nie będę się tu rozpisywał tylko podam link do pełnych informacji. Nie zrobiłem jeszcze strony www. Opisałem jednak wszystko na stronie zbiórki: Strona projektu . Strona ta będzie widniała także po zakończeniu zbiórki. Znajdziecie tam kilka wideo.
Chcę byście mojej wiadomości nie odbierali jako reklamy. Nie reklamuję gry bo jeszcze nie powstała. Za kilka miesięcy może Wam tu pospamuję ;) - żartuję. Zbiórkę 'olejcie' - wstawiłbym inną stronę ale nie mam. Jeśli jednak ktoś wesprze projekt będzie miło. Prawdopodobnie i tak nie uzbieram (tak to jest jak się nie ma zaplecza reklamowego) a nieuzbierane pieniądze wracają do właścicieli.

Czemu to piszę? By poznać opinie o całym projekcie. Praktycznie sam się zajmuję całą grą (pomysły, programowanie, grafika, zmartwienia) więc świeże spojrzenie się przyda. Trochę się obawiam wpisów typu: 'dziadostwo', 'do bani', 'poziom zero'.
Czemu akurat teraz piszę? 'No tak... reklama bo trwa zbiórka' - nie. Po prostu skończyłem najważniejszy etap produkcji (działanie, pierwsze grafiki) i jestem na kilkudniowych forumowych wczasach :)

Mam nadzieję że nie obrazi się nikt jak rozpocznę podobne (prawie takie same :) ) wypociny na innych tematycznych forach. Bez sensu bym kombinował i wymyślał podobne myśli inaczej ułożone. Następnie tematy na każdym forum inaczej się potoczą.

Kończę bo chaos wprowadzam.

Screen ze sceny na podwórku:



Screen ze sceny na stacji paliw:



Oto plakat gry:

c8b140762eb2c29a64c4c55a6da11b88_large.jpg


Czekam na wpisy

Dawid
 
Wielkie dzięki. W innym miejscu piszą że jestem Trollem. Mam nadzieję że w przyszłości zagrasz i Ci się spodoba.
 
Back
Do góry