funko fusion

Symulator Farmy 2011

  • Thread starter Thread starter Jam lasica
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
J

Jam lasica

Gość
Witam ! Dziś chciałem zainstalować grę LS 2011 (Symulator Farmy) . Więc wkładam płytę do napędu włącza się okienko instalacji , klikam zainstaluj grę i zawiecha . Przed formatem komputera wszystko działało .
 
Może wymagania nie te ? Napisz parametry komputera.Ewentualnie przeskanuj antywirusen.
 
Nie wyskakuje żaden komunikat? Aktualizuj sterowniki. To w większości sytuacji pomaga.
PS. Od dłuższego czasu nie mogę zrozumieć, jak ludzie mogą grać w te symulatory farmy :|
 
Czytajcie ze zrozumieniem . Kiedyś przed formatem to śmiagała bez zarzutów na tym samym kompie . 1.6 Ghz 768MB 256 Karta .
 
Hah kiedyś dostałem taką grę jak mój wujek kupił traktor od John Deere (grę gratis).To dobra zabawa ale raczej dla dzieci.

@Jam
Może po prostu RAM bardzo wysłużony.przeskanuj go memtesterem.Jeżeli wyskoczy ci chociaż 1 error to powód do zmiany ramu.
 
Też czytaj ze zrozumieniem. Przecież napisałem, żebyś aktualizował sterowniki. Skoro przed formatem działało, to nie widzę innego rozwiązania.
 
Sterownik najnowszy wczoraj wyszedł to już go może mam ? A error niestety 00000
 
@Jam:
1.Wersja oryginalna?
2.Płyta nie porysowana? >_<
3.Minimalne wymagania sprzętowe: procesor Pentium IV 2 GHz, 1 GB pamieci operacyjnej RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1 GB wolnego miejsca HDD na gre, System operacyjny Windows XP/Vista/7 - masz gorsze
 
Płyta nie jest porysowana bo jak kiedyś uruchamiałem grę to zaraz płytę wyciągałem . I powiem jedno , czy wy kur... jasna nie potraficie zrozumieć PRZED FORMATEM KOMPA GRA DZIAŁA BEZ ZARZUTU GRAŁEM W NIĄ .
 
Back
Do góry