funko fusion

MMORPG SWTOR za darmo?

M

Mafuszek

Gość
Jak wiecie, niestety gra będzie posiadała abonament jak np. World Of Warcraft. Jak również wiecie zapewne, że w WoW są zrobione prywatne serwery na których nie trzeba płacić. Co sądzicie na temat prywatnych serwerów w SW.
 
ja również jeszcze nie słyszałem, w sumie w Wow'a grałem tylko na prywatnych serwerach i grało się całkiem fajnie :) Z niecierpliwością czekam na priv. serw. tej gry.
 
Prywatne serwery raczej prędko nie nadejdą, o ile w ogóle się pojawią. I zgadzam się co do ceny gry - kupiłem grę z kluczem aktywacyjnym, za co musiałem wydać około 200zł i teraz gdy skończył mi się czas gry, muszę wydać kolejne 100zł żeby grać dalej... a szczerze mówiąc, gra nie oferuje AŻ TAK dużo. Tak, jest na pewno w dużym stopniu innowacyjna i nie mówię, że to kompletne dno. Na pewno wzbije się wysoko na rynku, jest na całkiem dobrej drodze, a przyszłe updaty na pewno jej w tym pomogą. Co nie zmienia faktu, że to koniec mojej przygody z SWTOR. Siadam i czekam na Guild Wars 2. :D
 
A możesz przybliżyc założenia tej gry? Tzn. bo są różne klasy a przecież każdy chce być Jedi, to same JEdi lataja? ;)
 
każdy chcę być Jedi? No co ty ! ;D ja jeszcze jako dziecko marzyłem o byciu sithem ;) i jeżeli w końcu zrobią te prywatne serwery od razu zrobię sobie postać inkwizytora :D
 
Chodziło mi o faceta z pałką świetlną, bo podobno są też szturmowcy i jakieś tam bez mieczów postacie którymi mozna grac nie?
 
Wg. mnie powinni zrobić, albo grę za darmo i abonament. Albo grę płatną i bez abonamentu, bo to jest chore wydawać kupę kasy na samą grę i później płacić abonament, który jest 50% ceny gry.
 
Ja myślę ze jednak te serwery szybko nadejdą jeśli dobrze patrze ^^

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=WNp4B9tvjwQ[/youtube2]
 
Powyższy filmik to niestety fake.
Fakt, że trwają prace na emulatorem do SWTOR, ale nie jest tak kolorowo jak widać powyżej:

Rzeczywisty postęp prac nad owym emu można śledzić na stronie http://swtorzone.net/.
 
Ale na pewno zrobią private serwer bo coraz więcej osób nie płaci tego abonamętu bo jest za drogi .
Coraz bardziej można przypuszczać ,że dodadzą te private serwery .
PS: jak by wyszedły private serwery to bym na nich zaczą grać jako jedi :D
 
Widzę, że z tą grą jak z wowem, trzeba płacić za global i robią prywatne serwery, swoja drogą jakby te abonamenty były tańsze na pewno zachęciłoby to do zakupu.
 
Trochę jest w tym prawdy. Na szczęście bądź nie wszystkie produkcje są nastawione na rynki ogólne takie jak europejski, azjatycki czy amerykański.
EA zrobiło ładną wtopę bo wydali dziesiątki milionów (podobno) na produkcję, to musi się zwrócić za wszelką cenę inaczej będzie to dla nich wyrzucenie kasy w błoto. Wiemy wszyscy jaką firmą jest EA :)
 
Back
Do góry