funko fusion

Świeży gracz poszukuje gry RPG.

  • Thread starter Thread starter Velo
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
V

Velo

Gość
Cześć. Dopiero co poznałem gatunek RPG, wcześniej o niczym takim nie słyszałem. Mam zamiar zacząć pogrywać sobie od czasu do czasu.
Nigdy wcześniej nie miałem styczności z tymi grami, a więc poszukuję gry PROSTEJ, ŁATWEJ i z MAŁYMI wymaganiami.
Długość gry nie gra roli. Dodam, że jeżeli grałem w gry typu Call of Duty (1 cz.), czy inne tytuły, z tego co pamiętam, nudziły mi się po kilku misjach. Praktycznie KAŻDA gra w jaką grałem, znudziła mi się po kilku misjach, ale może inaczej będzie z RPGami?
Co myślicie o Ultima Underworld 2? Trudna?
 
- Skyrim
- Gothic

A co do Ultima Underworld 2 nie grałem nigdy więc się nie będę wypowiadał :)
 
Skyrim mi nie pójdzie na laptopie z tego co widzę, a Gothic... Obejrzałem gameplaye, gra taka... Dziwna, specyficzny klimat ma. Ale może się zabiorę za to.
A która część gothica najlepsza?
 
Powiem ci tak:
Nie ma najlepszej części Gothica. Każdy gracz uważa inną część za najlepszą. Dla mnie najlepsza jest Gothic 2: Noc Kruka ( to jest dodatek ) a po nim Gothic 3.
Nie sugeruj się filmami czy gameplayami. Ta gra podbiła miliony serc graczy więc nie zniechęcaj się jakimś gameplayem. ;)
___
I odziwo nie ściągnałem Gothica a kupiłem Złotą Edycje z czego jestem dumny ;D
Ta gra jest warta każdej ceny. Polecam zagrać sobie chronologicznie ( czyli w: Gothic 1, Gothic 2, Gothic 2: Noc Kruka, Gothic 3, Gothic 3: Zmierzch Bogów). Odradzam grania w Arcanie ( pseudo Gothica ). Ch**owa strasznie jest.
 
M3doza napisał:
- Skyrim
- Gothic

Prawda, najłatwiejszymi RPG z najlepszym klimatem jest oczywiście Skyrim i Gothic.
Warto wymienić kilka części w komputerze, aby zagrać w te lepsze produkcje, a więc pozbieraj troszkę pieniążków i zagraj w Skyrim bo warto, co do Gothica to polecam http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Gothic, dzięki której znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Gothica, również o częściach, ale jest ich po prostu MAAASA, i ciężko jest wybrać tą idealną, ja kupiłem wszystkie części na raz, i zagrałem chronologicznie:
~ Gothic 1, Gothic 2, Gothic 2: Noc Kruka, Gothic 3, Gothic 3: Zmierzch Bogów ~ i gra jest warta swojej ceny. Na dzień dzisiejszy wyszło wiele nowych gier RPG, ale Gothic ma ten swój własny klimat.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry