funko fusion

MMORPG Świętuj 10-lecie, World of Warcraft razem z Blizzardem!

K

Kraken

Gość
Lata mijały, a gry stawały się co raz lepsze... Lecz co wzbudziło nas zachwyt? Co stało się datą, którą jako fani Blizzarda powinniśmy zawsze pamiętać...?


Tak! To data premiery World of Warcraft, 22 Listopada 2004 - pierwszego MMORPG, które rozpoczeło tak zwany " wyścig zbrojeń ", pomiędzy różnymi firmami aby odnieść tak wielki sukces w stworzeniu gry MMORPG jak wtedy odniósł Blizzard.

W tym roku zbliża się więc Dziesięciolecie World of Warcraft, który na swej przestrzeni czasu wydał dodatki takie jak...


World of Warcraft


World of Warcraft: The Burning Crusade


World of Warcraft: The Wrath of the Lich King


World of Warcraft: The Cataclysm


World of Warcraft: Mists of Pandaria



A już 13 Listopada odbędzie się premiera nowego dodatku World of Warcraft: Warlords of Draneor.

Blizzard z okazji tak ważnej daty zaprasza wszystkich graczy, fanów na niesamowite niespodzianki, które odbędą się w trzech miastach Europy - w Londynie, Paryżu oraz Berlinie. Będziesz miał możliwość poznać znanych graczy i programistów Blizzarda, a to nie wszystko wraz z tym odbędzie się Konkurs Najlepszego Kostiumu oraz Tańca w, którym będzie można wygrać super nagrody! Oczywiście dla każdego znajdzie się jakiś napój i... Tort Urodzinowy!!


A więc fani, gracze... Blizzard was zaprasza na te wielkie wydarzenie, czy wyruszycie ku chwale i odwadze oraz dumie jako bycia osobą, która zawsze adorowała World of Warcraft? Jako, że jestem stałym graczem Hordy, skomentuje to tak... FOR THE HORDE!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No dodatkowo by mogli dorzucić 10 dni PP z chęcia bym postać odświerzył, a może bym się skłonił na zakup PP :D
 
Zajme się tym pewnie ale po świetach lub sylwestrze, teraz zakupiłem GW2 szkoda żeby mi się zakurzyło.
 
Back
Do góry