funko fusion

Survival Survival na single-player

Czy potrafiłbyś grać w grę survival wyłącznie na trybie jednoosobowym ?

  • TAK!

  • NIE!


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
K

kiXel

Gość
Witam :)

Piszę tu z zapytaniem o to czy multiplayer w grach survivalowych jest nieodłącznym elementem tego typu gier ?
Jak wielu wie dużo graczy gra w survivale tylko po to aby pobawić się ze znajomymi. Tworzę grę survival na silniku Unity, mam oryginalny pomysł na survival'a, posiadam wiedzę i umiejętności by go stworzyć lecz nie znam się do końca na multiplayerze na tym silniku i myślę sobie że nie warto tworzyć survival'a bez możliwości pogrania ze znajomymi... Więc chciałbym poznać opinię innych zapaleńców w tego typu gry, czy chętnie pogralibyście solo w dobrego survival'a ? ;)

Oczywiście mógłbym dodać tryb wieloosobowy w późniejszym etapie gry (jak np. było to z TheForest) lecz byłoby to dla mnie problematyczne i zajęło by mi to sporo czasu gdy cały kod przystosowany byłby na rozgrywkę jednoosobową...
 
Co kto lubi. Niektórzy spędzają godziny w The Forest czy na singlu Minecrafta (co jak co, też jest to survival).
Ważne żebyś dał graczowi odpowiednie możliwości ciągłego rozwoju swojej postaci i żeby ten oryginalny pomysł nie był kolejnymi zombie survivalem :D
_
Dla mnie oczywiście granie singla jest bez sensu bo wolę rywalizację, nawet od grania ze znajomymi :).
 
W jakąkolwiek grę na trybie jednoosobowym gram tylko wtedy, kiedy nie mam internetu.
 
Stwórz połączenie unturneda, rusta i the foresta, to będziesz czczony na wieki przez zapaleńców gier survivalowych.

Może nawet maniaków co-opów przekonasz, do spróbowania czegoś nowego ;)

Ja pomysł popieram.
 
Ja również lubię gry na single i czemu miałoby to nie działać? Wiele gier działa w ten sposób, np. Far Cry Primal ;)
 
Back
Do góry