funko fusion

Strzelanka z umarlakami w charakterze ruchomych celów

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Jako, że była cofka w bazie danych, to ponawiam temat. Tym razem jednak ze zmienionymi nieco kryteriami. Szukam jakiegoś FPSa, który stawia gracza do walki z hordami głodnych krwi, mózgów i... mózgów zombie. Ostatnio przyszło mi znowu pograć w L4D i powiem, że po drugim graniu doszedłem do wniosku, że jednak fajnie się walczy z "zombie-sprinterami". Dodaje to dużo dynamizmu grze, tak więc umarlaki mogą być dowolnego kalibru i szybkości. Najlepiej jakby w tej grze nie było za dużo części logicznej. Ot, idziesz i robisz sieczkę z umarlaków. Tak naprawdę jedyny powód, dla którego jeszcze nie kupiłem L4D to fakt, że ma kijowo skonstruowaną kampanię single player (brak systemu zapisu czegokolwiek pomiędzy misjami), a najbardziej mi właśnie zależy na rozbudowanym i wartym mojego czasu trybie single player. Fajnie by było, gdyby klimat gry był podobny do Killing Floor - mrok, gore i zombiaki z modyfikacjami typu ostrze zamiast ręki, lub metalowe szpony, ale nie jest to konieczne. Mam nadzieję, że coś ciekawego znacie i znajdziecie. Zwykle rok wydania mi wisi, lecz tym razem preferowałbym coś z lekka nowszego, tak od '02 wzwyż.

PS. Lista, którą wcześniej podał Cahir na nic mi się nie przydała, gdyż były w niej albo gry konsolowe albo jakieś badziewiaste top-down shootery.
 
Kiedyś pamiętam jak byłem mały to grałem w grę zwana Rzeźnik zobacz sobie .
 
Może Dead Island? Mi osobiście się nie spodobała, ale nie wiem jak tobie.
 
Nie wiem, albo jakiś kiepskiej jakości gameplay widziałem, albo Dead Island to przygodówka.
 
Tak Dead Island to coś w stylu przygodówki ale jest bardzo fajna a grafika oszałamia .
 
W DI może fajnie gra się w kilka osób. We 2 lub 3, bo z tego co słyszałem to gra przez coopa we 4 jest strasznie zabugowana.
 
Jam napisał:
Tak Dead Island to coś w stylu przygodówki ale jest bardzo fajna a grafika oszałamia .

A czy część logiczno-zagadkowa nie jest zbyt wymagająca? Poza tym, czy ta gra ma w sobie jakieś hybrydy innych gatunków?
 
Wiesz, ja osobiście nie lubię przygodówek i w każdej grze staram się ograniczać sobie część myśleniowo-logiczną do minimum. Tak więc, za DI podziękuję. Szukamy dalej...
 
Trochę w DI pograłem, i praktycznie nie zauważyłem jakichś zagadek logicznych. A i gra nie ma jakiejś skomplikowanej fabuły. Jest w sam raz dla osób które lubią robić siękę z zombiaków (I to była druga rzecz która mi się w tej grze podobała. Pierwsza to grafika).
 
Dobra, dam DI jednak szansę. Kumpel, który grał mówił, że warto w to zagrać, a jego opinia jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Pożyczę od niego i sprawdzę, jak się w to gra.

@Jam
A co Alien Shooter ma wspólnego z zombiakami?<br /><br />-- 19 lut 2012, 17:19 --<br /><br />Pograłem trochę w DI i się zawiodłem. Pomysł fajny, ale wykonanie do dupy. Tak jak mówiłem - gra jest przygodówko-rpgiem i raczej daleko jej do FPSa, czyli tego, czego szukam. Może bym ścierpiał tą grę, gdyby nie fakt, że jej rozwiązania kuleją (no sorry, ale pieprzona żelazna maczuga raczej nie łamie się w pół po 10 uderzeniach), a błędy (niemożność używania sprintu, czy możliwość używania apteczek tylko wtedy, gdy gra ci pozwala) skutecznie obrzydziły mi rozgrywkę. Poproszę o inne propozycje.
 
Przecież dwójka jest taka sama jak jedynka, więc po co miałbym brać praktycznie tą samą grę?
 
No bez przesady coś jest rozbudowane..... np. nowe mapki, nowi członkowie drużyny,,,,..... Ale jeśli lubisz tą grę to możesz ją rozbudowywać nowymi mapkami i dodatkami..... Więc polecam ci w 100% tą grę.... :P :)
 
Ale na cholerę mi gra, w której kampania single player wygląda jakby była dodana na siłę, byle by gracze nie musieli płacić tylko i wyłącznie za multi?
 
Back
Do góry