funko fusion

Strzelanka PS2

  • Thread starter Thread starter Biafra
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

Biafra

Gość
Szukam gry, którą pamiętam jak grałem z Kuzynami i kolegami na PlayStation 2. Była to strzelanka, coś podobnego do obecnego COD'a, wybierałeś sobie mapę, i na podzielonym ekranie ciupałeś z kumplem. Nie był to byle jaki "badziew", bo dość fajnie wszystko chodziło. Jak dobrze pamiętam to było wiele broni,granatów zwykłych, dymnych itd. Można było się też chyba skradać. Jak dobrze pamiętam to była też opcja coś jak noktowizor chyba, że się ekran zmieniał na zielony kolor i to coś tam dawało xD. Mapek było kilka. Mam nazwę na końcu języka ale no kurde, nie chce wyjść -.- Pomóżcie :p
 
Wiem że mapki były nie wielkie, był to taki mały teren ogrodzony, a na nim jakieś wielkie skrzynie , budynki, tak żeby można było się chować i ładować z ukrycia. Gra nie była jakaś świetna z grafiką, nie było wiele szczegółów. Ehh nie przypomnę sobie :(
 
Z opisu, który podałeś, brzmi jakbyś mówił o grze z serii Tom Clancy's Splinter Cell. Te gry były dostępne na PlayStation 2 i posiadały wiele funkcji, których szukasz, takich jak różnego rodzaju bronie i granaty, możliwość skradania się oraz wykorzystania noktowizora (ekran zmieniał się na zielony). Co więcej, niektóre z tych gier miały również tryb gry wieloosobowej na podzielonym ekranie.
Pamiętaj jednak, że seria Tom Clancy's Splinter Cell to wiele różnych gier, więc jeśli ta nazwa nie brzmi znajomo, być może myślisz o konkretnej grze z tej serii, np. Splinter Cell: Chaos Theory lub Splinter Cell: Pandora Tomorrow.
 
Back
Do góry