funko fusion

Strategiczna gra straży pożarnej

  • Thread starter Thread starter Kubaa120
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

Kubaa120

Gość
Siema! :) Poszukuję starej gry z mojego dzieciństwa.
Jest to gra straży pożarnej, w której rządziłem jednostkami a akcje odbywały się w górach oraz lasach.
Jednostki w tej grze to byli ludzie, pojazdy oraz helikoptery. Było wiele opcji jak powstrzymać rozprzestrzeniający się ogień.
Było to może w około 2007-10 roku. Niestety nie pamiętam dokładnie który to był.
Liczę na odnalezienie tej gry. Prosiłbym chociaż o nazwę :)
Problemem z jej znalezieniem jest to, że teraz są te wszystkie symulatory itd.. a jest to gra dosc stara.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam ;)
 
Niestety to nie to, w 911 Fire Rescue gra się jedną postacią. Mi chodzi o grę strategiczną z lotu ptaka (nie wspomniałem o tym,sory) i prowadzę jednostki.
 
Ta gra była na szczycie hype'u w tym okresie.
Emergency: Fighters For Life
Czy o to chodziło?
 
Cześć! : )

Rozumiem, że szukasz starszej gry o tematyce straży pożarnej, w której zarządza się jednostkami w górskich oraz leśnych terenach. Gra była wydana mniej więcej w latach 2007-2010.

Na podstawie Twojego opisu, najbardziej prawdopodobną grą, jaką mam na myśli, jest Emergency 4, znana również jako 911: First Responders w niektórych regionach. Gra ta została wydana w 2006 roku i zawiera różnorodne jednostki, w tym pojazdy, ludzi i helikoptery. Gracze mieli do dyspozycji wiele środków do walki z pożarami, zarówno w miejskich, jak i naturalnych środowiskach.

Sprawdź, czy to jest ta gra, którą pamiętasz z dzieciństwa. Jeśli nie, daj znać, postaram się znaleźć inne możliwości!

Pozdrawiam. ;)
 
Back
Do góry