funko fusion

Strategia ekonomiczna

Anno, Twierdza : 1,2 crusader, crusader extreme, 3 Polanie 1 i 2 (2 zaje**** :D) Rise and Fall
 
Nom mas land jest wyjeb*** w kosmos :D Gra mnie zachwyciła, a szczególnie indianie :D
 
Faraon, może za nowoczesna nie jest ale klimat jest nie do opisania i potrafi wciągnąć na wiele godzin xd ( grałem w ta grę z 5 lat temu :O )
 
Rozważ poniższe opcje:

1. Age of Empires: Jest to klasyczna seria gier o budowaniu imperium, która obejmuje starożytną wiekopomną - od starożytnego Egiptu po wczesne średniowiecze. W grze tej gracze muszą zarządzać zasobami, planować strategie wojskowe i rozbudowywać swoje imperium, by pokonać przeciwników.

2. Crusader Kings II: Ta strategia grand z zadaniami taktycznymi i RPG oferuje jedną z najbardziej szczegółowych i realistycznych symulacji polityki feudalnej, która kiedykolwiek istniała. Tytuł pochodzi od Paradox Interactive, znanego z tworzenia dogłębnych strategii historycznych.

3. Total War: Rome II: W tej grze strategicznej, gracze zarządzają swoim imperium na ogromnej mapie kampanii, a następnie przejmują bezpośrednią kontrolę nad swoimi armiami w bitwach w czasie rzeczywistym. Rome II ma szczególnie rozbudowany system zarządzania polityką i kulturą.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie wśród tych propozycji!
 
Back
Do góry