funko fusion

Steam

Słuchajcie dobrzy ludzie, mam problem i pytanie. Otóż jak pobieram grę ze Steam'a, a w 99% pobieranie się anuluje, to czy mogę odzyskać pliki już pobrane? Bo jak je pobiorę i anuluję, to nie ma ich w folderze, wszystko idzie w pompkę. Ktoś wie jak odzyskać takie pliki?
 
Jeżeli nie ma ich w folderze steam lub tam, gdzie je zapisałeś, ani w panelu sterowania (w sekcji odinstalowywania plików) nic nie ma, to raczej nic nie zrobisz.
 
W teorii mógłbyś. System tak działa, że nie wymazuje on danych z dysku - jedynie sektory, na których rozmieszczony jest plik, oznaczane są jako "czyste", choć wciąż zawierają one dane. Oznacza to, że dopóki na ów sektorach dysku nie pojawią się żadne nowe dane, to są one zazwyczaj w 100% do odzyskania.
Wypróbuj Recuvę. Ale to, jak zutylizujesz pobrane pliki, pozostawiam tobie do rozgryzienia :P
 
Słuchaj dobre pytanie. Niestety, kiedy pobieranie gry na Steamie zostaje przerwane lub anulowane, Steam może usunąć tymczasowe pliki pobieranego tytułu. Oto co możesz zrobić, aby spróbować odzyskać te pliki:

Sprawdź pliki w folderze "Downloading":
1. Przejdź do folderu Steam (zwykle znajduje się w "C:\Program Files (x86)\Steam").
2. Otwórz folder "steamapps" i następnie "downloading".
3. Sprawdź, czy w tym folderze są jakiekolwiek pliki związane z pobieraną grą.

Spróbuj wznowić pobieranie:
1. W Steamie przejdź do swojej biblioteki.
2. Znajdź grę, której pobieranie zostało anulowane.
3. Kliknij prawym przyciskiem myszy na grze i wybierz opcję "Właściwości".
4. W zakładce "Pliki lokalne" wybierz "Sprawdź spójność plików gry".
5. Jeśli Steam znajdzie jakiekolwiek uszkodzone lub brakuje plików, spróbuje je ponownie pobrać.

Mam nadzieję, że to pomoże. Daj znać, jeśli masz jeszcze jakieś pytania!
 
Back
Do góry