funko fusion

Steam,zgodność

R

Rhinooo

Gość
Hej,nie chciałbym wyjść na ciemniaka ale zapytać zawsze warto , kupiłem ostatnio w sklepie kilka pudełkowych wersji gier które widnieją w sklepie Steam ale różnie to z nimi bywa,sprawdzałem ich zgodność na stronie ich supportu ale kolega postraszył mnie mówiąc że pudełkowej wersji Skyrim'a nie wczytało mu do platformy,chciałbym się tego dowiedzieć u doświadczonych graczy czy moje mógłbym wgrać i czy będę je mógł pobierać przez platformę.
Są to: Borderlands 2 , Dishonored GOTYE , Call of Duty:Ghosts , Call of duty MW2 ,Red Faction:Armageddon i Skyrim. Za pomoc z góry wielkie dzięki
 
Niektórych gier nie można mieć w pełni skonfigurowanych z platformą. To zależy od klucza. Kupując przez platformę steam masz pewność, że jest skonfigurowana... jeśli kupujesz np. wersję pudełkową może być tak, że będzie działała osobno.
Gry typu Call of Duty są połączone ze steamem na pewno.
 
Są też wersje pudełkowe że posiadasz w nich tylko klucz do steam i ewentualnie płytę z plikami
 
Dzięki wam Panowie za pomoc , przed chwilą skończyłem instalacje i na jej początku musiałem zarejestrować produkty na swoim koncie Steam bo tego wymagało,wielkie dzięki jeszcze raz za pomoc :)
 
Hej! Nie ma problemu, chętnie pomogę. O ile wiem, większość pudełkowych wersji tych gier powinna działać na Steam, jeśli posiadają klucze do aktywacji na tej platformie. Poniżej wymieniam te gry i ich zgodność z Steam:

1. **Borderlands 2** - Tak, pudełkowa wersja powinna zawierać klucz do aktywacji na Steam.
2. **Dishonored GOTYE** - Również powinna zawierać klucz do Steam.
3. **Call of Duty: Ghosts** - Powinna mieć klucz do aktywacji na Steam.
4. **Call of Duty MW2** - Tak, klucz powinien być do aktywacji na Steam.
5. **Red Faction: Armageddon** - Powinna zawierać klucz do aktywacji na Steam.
6. **Skyrim** - Zazwyczaj pudełkowa wersja zawiera klucz do aktywacji na Steam, ale jeśli twój kolega miał problemy, warto sprawdzić, czy na pewno posiada odpowiedni klucz do Steam.

Jeśli masz problemy z aktywacją którejkolwiek z tych gier, upewnij się, że wpisujesz klucz poprawnie. Powinieneś to zrobić w zakładce "Gry" -> "Aktywuj produkt na Steam" w klientowi Steam.

Jeśli nadal coś nie działa, skontaktuj się z supportem Steam lub supportem wydawcy danej gry.

Mam nadzieję, że to pomoże!
 
Back
Do góry