funko fusion

Steam :c

B

Bujny :P

Gość
Witam! Mam problem dotyczący platformy Steam. Jest on potrzebny do odpalenia CoD MW3, lecz mi nie działa :<. Miałem nick RuDaQ, zmieniłem na Bujny : P (pomiedzy : P bez spacji) co widział bany i duchu, po czym wielokrotnie używałem a tu nagle - zła nazwa użytkownika lub hasło -.-. Kiedy naciskam, że chcę odzyskać konto, naciskam :
1.Nie znam nazwy użytkownika.
2. --|-- hasła.
I potem mam do wyboru :
1.Znam adres e-mail.
2.Znam kod produktu.
3.Nie znam żadnych z nich (ta opcja nic nie daje -.-)
Wybieram nr 2, ponieważ nie jestem pewny, czy dobrze wpisałem e-mail (lecz raczej dobrze -.-) - wpisuje, a tu nagle mi wyskakuje, że do posiadacza tego produtku wyślą e-mail'a... Bezsens...

Wiecie jak jakoś sensowniej odzyskać to konto?
 
a tu nagle mi wyskakuje, że do posiadacza tego produtku wyślą e-mail'a... Bezsens...
Bezsens jest w tym, że Ty widzisz w tym bezsens...
Jeżeli to jest twój produkt to wyślą ci pewnie hasło i login na konto email, lub chociaż jakieś powiadomienie :)
 
Właśnie, że pamiętam, ale mi już 3 dni nie przychodzi -.-

A dokładnie to co mam na GB -.-<br /><br />-- 12 gru 2011, 21:43 --<br /><br />
duchu65 napisał:
a tu nagle mi wyskakuje, że do posiadacza tego produtku wyślą e-mail'a... Bezsens...
Bezsens jest w tym, że Ty widzisz w tym bezsens...
Jeżeli to jest twój produkt to wyślą ci pewnie hasło i login na konto email, lub chociaż jakieś powiadomienie :)

Czytałeś wszystko? Nie zaznaczyłem, że znam e-mail -.-...
 
W takim razie masz lipton, nie znasz emaila nie masz konta :)
Tak ogólnie to trzeba mieć talent, ładować grę za 100 do konta steam gdzie nie zna się emaila, nie pamięta hasła i loginu

Gut Dzop
 
Ale ja wszystko znam ! ! ! Grałem na tym miesiąc i jakoś teraz mi wyskakuje, że złe.... -.-
 
Pamiętam ! Pamiętam !

Skoro jest źle to nie pamiętasz -.- sprawdzałeś czy nie użyłeś magicznego Kaps Loka lub kontrol+szift
 
duchu65 napisał:
Pamiętam ! Pamiętam !

Skoro jest źle to nie pamiętasz -.- sprawdzałeś czy nie użyłeś magicznego Kaps Loka lub kontrol+szift

Myślisz, że ja nie myśle? Przecież nie miał bym 3 dni CL włączonego O.o Ale może tak jak napisał payac, konto mi hacknęli. Poczekam, zobacze.

-- 13 gru 2011, 20:15 --

Postanowiłem założyć nowe konto i mam kilka pytań :
Czy jeśli je założę, będę mógł grać w CoD'a zarejestrowanego na innym koncie?
Jeśli tak, to czy lvl, staty itp. mi się zresetują?

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ! ! !<br /><br />-- 13 gru 2011, 20:31 --<br /><br />Już nie ważne z tymi pytaniami.

Teraz nareszcie, gdy po ok. 20 próbach zalogowania, wyświetliło mi się, że jestem zawieszony i, że zwykle powody to uzyskanie dostępu do konta przez inną osobę lub problemy z płatnością (grę kupiłem w sklepie więc to raczej nie to)









ŁEEEEEEEEEEEEEEEEEE :(
 
Back
Do góry