funko fusion

Stary RPG

S

Szekspir

Gość
Szukam starszawej już gry rpg. Pamietam że bohater troche przypominał wiedźmina, nie pamiętał niczego z przeszłości. Gra zaczynała się w wieży pełnej szkieletów a następną lokacją była chyba wioska koboldów której broniliśmy.

Standardowo magia, miecz, broń dystansowa do wyboru, coś kojarze że w 2.5D


Wiem że to nie jest żaden znany tytuł na bazie D&D typu Baldurs Gate. Stawiam że ma około 10lat ale to nic pewnego ;p
Kojarzy ktoś? ;]
 
Niestety nie to, ale to też musze ogarnąć bo wydaje sie ciekawe.

Kurcze myśle myśle i nie potrafie sobie przypomnieć imienia bohatera ;/
 
Arcanum
Lionheart: Legacy of the Crusader
Icewind Dale 1/2 ( jeśli miałes na myśli icewind dale propo gry na bazie Baldura to sorry )
Septerra Core: Legacy of the Creator

Może coś z tego? Generalnie może jesteś w stanie sobie przypomnieć jeszcze jakiś szczegół? To już trochę strzały, gry tego typu generalnie już nie mam pomysłu z opisu to najlepiej pasuje własnie Plancescape Torment, a bohatera nawet byś nie miał szansy pamiętac bo jest .... bezimienny ;)
 
Nic z powyższych.

Hmm wiem że przy wyborze klas roznily sie avkiem tylko, facet byl taki sam tylko w innym otoczeniu, a roznica poczatkowa miedzy nimi byla taka ze wojownik mial 40hp 10many mag ja odwrot i to byla chyba cala roznica na poczatku. rozpietosc chyba do 60 czy 70hp max ja poczatku.

Poczatek taki ze budziles sie w swojej wieży na łożu śmierci, nie ogarniasz nic. Przeszukujesz pare poziomow, cos waznego bylo w regale na ksiazki. potem wychodziles z wierzy i szybko trafiales do wioski koboldow. Pomagales im w obronie wioski kierujac grupkami koboldow. Nastepnie byla jakas wioska ludzi gdzie jednym z questow bylo znalezienie Morgensterna dla Kowala i wyciagniecie chlopaka ktory schowal sie w studni podczas ataku jakichs mrocznych sil.
Dalej nie potrafilem ogarnac gry bo mialem max 10lat.

Lol skad ja tyle pamietam Oo
 
Na pewno nie Planescape Torment? Bo z tego co opowiadasz, to serio brzmi jak ta gra.

Jeszcze mam pewien pomysł, aczkolwiek to pewnie nie będzie to: Divine Divinity.
 
Przeczytałem początek solucji tego Planescapea i odpada. tam sie zaczyna w kostnicy i wychodzi na miasto a w tej mojej zaczyna sie w wlasnej wieży ktora jest na zadupiu wśrod lasow.

Hmm widze że trudny orzech do zgryzienia.

Teraz jeszcze cos mi swita ze suma hp i many na poczatku byla 100 czyli podzial np 70 i 30. Ale głowy nie dam. To naprawde mdłe wspomnienie z dziecinstwa chociaz te questy ww to iestem przekonany ze takie są.
 
Dispel
Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor

Może coś z tego? Jak nie to odpadam. Jest jedna możliwośc jeszcze. Wejdz na gry-online.pl oblicz sobie kiedy mniej wiecej w to grales i przejrzyj wszystkie cRPG od tego roku w dol jak Ci bardzo zalezy ;)
 
Oświeciło mnie na wakacjach na Słowacji jakimś cudem! Ta gra to Gorasul Dziedzictwo Smoka ;)

Niemniej dzięki za pomoc i kombinowanie.
 
Cześć! Twoje wspomnienia pasują do gry Loki: Heroes of Mythology. Jest to akcja RPG osadzona w mitologicznym świecie, gdzie główny bohater rzeczywiście nie pamięta swojej przeszłości. Walczysz z różnymi stworzeniami, w tym szkieletami.

Inny tytuł, który może pasować do Twojego opisu, to The Chosen: Well of Souls. W tej grze bohater również zaczyna w wieży pełnej szkieletów, a następnie przechodzi do innych lokacji, w tym do wioski, którą trzeba obronić.

Mam nadzieję, że któreś z tych sugestii pasują do gry, którą masz na myśli! Jeśli jednak to nie to, daj znać, a spróbujemy znaleźć coś innego.
 
Back
Do góry