funko fusion

Sport i wyścigi Stare Fify, gracie jeszcze?

R

RetroKK

Gość
Nie mówię tutaj o 13 czy 12. Chodzi mi o te naprawdę stare wydania. Ja pykam nadal w Fifę 06 mam wrażenie, że jako jedyny na świecie :D Kto pamięta?

 
Hmm... A oznaczoną jako FIFA 2000 grę GOAL 3 na NESa zaliczysz? xD
Mam gdzieś na kartridżu w multipaku tonę gier sportowych/wyścigowych podpisanych tytułami większych serii, a same gry to... inne gry ze zmienionymi logami. Przykładowo Goal 3 jest tam jako Fifa 2000. WRC 2000 to Road Fighter...

A z prawdziwych Fif => Najstarszą w jaką grałem to jakaś FIFA na PSOne. Nie wiem teraz gdzie mam płytę by sprawdzić która to była fifa, ale czasami wciąż lubię sobie odpalić pierwszego plejaka i zagrać w niektóre gry ;
 
Osobiście, dla mnie najlepsza jest FIFA 2005. Po raz pierwszy wprowadzony tryb menedżerski, nie było durnych szybkich symulacji. Pamiętam, że liczyłem ilość meczy pozostałych w sezonie i mnożyłem je przez 4 (czas jednego meczu). Nie mogłem się oderwać.. Zainstalowałem demo FIFA 06 i... łupie aż miło. Takie ładne, płynne akcje tylko dośrodkowania są zepsute. Dla sprostowania, bardzo łatwo zdobyć gola właśnie po takich zagraniach. Psuje to radość. ;) Może i gra jest sztywna, lecz 09, 08 się chowają przy tej grywalności.
 
Back
Do góry