funko fusion

Strategie StarCraft: Broodwar

J

JDabrowsky

Gość
Witam!​
Czy kiedykolwiek graliście w jakąś grę która tak was uzależniała ze myśleliście sobie - "za 20 minut muszę iść... No to jeszcze jedna gra"? Dla mnie taką grą jest pierwsza część kultowej gry Blizzarda "StarCraft". Jeśli miałbym mojemu przyszłemu dziecku pozwolić grać w gry to wybrałbym jedynie StarCrafta: BW ze względu iż rozwija ona intelektualne myślenie oraz zręczność.W grze wymagane od nas jest szybkie myślenie oraz natychmiastowe działanie gdyż każda źle wykorzystana sekunda może dla nas oznaczać klęskę.
Jako iż kocham StarCraft'a: BroodWar możecie tutaj liczyć na sporą dawkę informacji. W SC2 mam zamiar kupić niedługo i sprawdzić czy rzeczywiście Blizzard znowu spisało się na ocenę CELUJĄCĄ.

StarCraft
StarCraft to gra strategiczna stworzona przez studio Blizzard Enternaiment (Blizzard znany jest z takich epickich gier jak Diablo, WoW i WarCraft). W 1998 roku została wydana pierwsza część "StarCraft: BroodWar", mimo słabej grafiki utrzymała się do 2010 roku kiedy to została wydana kolejna jego część pt. "StarCraft 2".

Głównym celem StarCraft'a jest wyeliminowanie wszystkich wrogów. Aby to osiągnąć musimy oczywiście zdobywać "surowce", czyli minerały i gaz. Każda z ras ma inne jednostki które diametralnie różnią się od siebie, przez co należy przyjąć różnorodną taktykę.

StarCraft: BroodWar nie posiada dobrego soundtracka co sprawia że nie możemy zbytnio wczuć się w klimat. Gra została wydana w 1998 roku przez co nie możemy tutaj oczekiwać na idealną grafikę 3D. Wszystkie minusy natomiast nadrabia fabuła oraz wysoko rozbudowane możliwości gry.

Co ciekawe autorzy wprowadzili tutaj mapy "UMS - Use map settings", dzięki którym możemy sobie pograć w gry typu "Uciekaj przed czymś", "Kot i mysz", "Druga wojna światowa" itp. co sprawia że nigdy nam się nie będzie nudzić.

Gdy wyszła druga część tej cudnej gry wszyscy gracze z StarCraft: BroodWar uciekli i nie ma z kim grać :((.
StarCraft gameplay:
[youtube2]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gierka niby fajna,ale czy nadaje się dla dzieciaka... nie jestem pewna. ale wiadomo, sentyment do niej pozostał, mi też, chociaz teraz absolutnie nie mam kiedy grac. a szkoda. rzeczywiscie az tak bardzo sie wszyscy wykruszyli? zawsze bylo sporo ludzi

____________________
Najlepszą oferta na rynku. części motoryzacyjne Sprawdź sam!
 
[quote="JDabrowsky"
StarCraft to gra strategiczna stworzona przez studio Blizzard Enternaiment ][/quote]

Dlaczegóż więc tekst zagnieździł się w dziale gry logiczne?
 
Świetna gra :) Właśnie wczoraj do niej powróciłem i szukam osoby do pogrania, dodawać na steam i skype :P
 
Back
Do góry