funko fusion

stara strzelanka

M

mekrin

Gość
witam poszukuje gry wojennej - strzelanki, z ktorej pamietam tylko tyle ze ikona gry zawierala orla z gwiazdkami (nie smiac sie !) a w pierwszej misji na poczatku bylo sie na moscie, byla zima i na koncu mostu byl straznik ktorego trzeba bylo zabic nozem i wziasc jego ubranie. a troszke dalej odjezdza furgonetka. a ii w innej misji bylo sie w lesie ze snajperka i trza bylo nawalac do goci na wiezach .. pozdrawiam i z gory thc ^^
 
Może pamiętasz coś więcej ? Czy ta gra była raczej stara (Wolfenstein 3d) czy raczej nowsza (jakiś dajmy na to Battlefield). Dodaj więcej szczegółów to postaram się pomóc bo trochę się w życiu przegrało
 
hmmm gra była straaaaaasznie stara.. grałem w nią minimum minimum 5, 6 lat temu (ale raczej chyba jeszcze dawniej :)
teraz może mi sie już źle kojarzyć (czas - wiadomo) ale chyba był tam taki motyw , ze w tej pierwszej misji jak dales dziadkowi flaszke to mogles pojechac furgonetka (MOŻe)
ale na 100 w pierwszej misji na koncu drogi byl oboz wroga iii jakas chatka do ktorej trza bylo wleciec przezz okno i tam bylo trofeum losia chyba :OO :roll:
 
Hehe nie źle jeśli to było tak to postaram się pomóc hehe.... 2001,2002 rok rozumiem ????
Heh no to spoko zacznę sobie szukać bo mi się nudzi i dam ci znać....
 
Back
Do góry