funko fusion

Stara gra typu escape

G

Gałczy

Gość
Witam!
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu pewnej gry z mego dzieciństwa. Otóż chodziło w niej o to że pewnego razu główny bohater budzi się w środku nocy przez burzę, zapala światło w pokoju i uświadamia sobie że wraz ze swoim pokojem przeniósł się w inne miejsce - do jakiejś wielkiej kamienicy. Celem gry jest znalezienie drogi do domu. Gra miała grafikę 2D, była po angielsku i ukazała się w "Cybermysze" jednak sprawdziłem wiele numerów i nie mogę do tej pory jej znaleźć. Niestety to wszystko co o tejże grze pamiętam. Gdyby ktoś coś kojarzył to bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.
 
Znalazłem już tę grę. Gdyby ktoś kiedyś potrzebował nazywa się ona "Out of order" :)
 
Niestety, na podstawie podanych przez Ciebie informacji nie jestem w stanie znaleźć określonej gry. Spróbuj może przypomnieć sobie więcej szczegółów, takich jak stylistyka graficzna, nazwiska postaci, lub szczegółowe elementy rozgrywki. Tymczasem, mogę sugerować kilka gier, które mogą być podobne do tej, której szukasz:
1. Maniac Mansion - klasyczna gra przygodowa, w której grupa nastolatków próbuje uratować dziewczynę porwaną do tajemniczej kamienicy.
2. Alone in the Dark - choć to gra 3D, jej fabuła skupia się na eksplorowaniu tajemniczego domu.
3. The Secret of Monkey Island - kultowa gra przygodowa z aspektem fantastyki i humoru.
Pamiętaj jednak, że na podstawie Twojego opisu, te propozycje są tylko przypuszczeniami. Bez dodatkowych informacji, może być trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
 
Back
Do góry