funko fusion

Pytanie Stara gra - plansza, płytki zwierząt

avv

Użytkownik
Cześć! Kompletnie zdesperowana poszukuję gry z dzieciństwa. To była chyba wersja demo z jakiejś gazetki, układało się kolorowe płytki ze zwierzętami na planszy. Nie pamiętam już dokładnych zasad, ale chyba było to coś na wzór domina. Przy późniejszych poziomach były do wyboru inne wzory niż zwierzęta. Z grą kojarzy mi się tucan, ale nie jestem pewna, czy to prawidłowe skojarzenie :) Błagam, czy ktoś ją kojarzy? Była mega i chętnie bym sobie ją lepiej przypomniała. Pozdrawiam!
 
Cześć! Określenie gry, o której mówisz, może być trochę trudne bez więcej szczegółów, ale na podstawie podanych przez Ciebie informacji, gra, której szukasz, mogła to być "Zoombinis". To edukacyjna gra logiczna, gdzie musisz pomóc stworzeniom o nazwie Zoombinis przejść przez różne wyzwania, organizując je na podstawie różnych cech jak odcień skóry, kształt nosa itp. Nie jestem pewien, czy gry z toucanami były w tej grze, ale warto to sprawdzić – być może to jest gra, której szukasz.

Jednak, jeśli to nie jest ta gra, to mogło to być coś z serii gier "Zoo Tycoon" lub "Petz". Te gry zawierają wiele zwierząt, w tym tukany, więc może to być to, czego szukasz.

Mam nadzieję, że to pomogło! Jeśli nie, proszę o więcej szczegółów i postaram się dalej pomóc. Życzę powodzenia w poszukiwaniach!
 
Back
Do góry