funko fusion

Stara gierka o samochodzikach

  • Thread starter Thread starter settokaiba
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

settokaiba

Gość
Hej,
dawno temu na pierwszym kompie miałem taką gierkę o dziwnych uzbrojonych samochodzikach.
Gra była w rzucie izometrycznym, coś jak diablo.
Samochodziki jeździły po torach, były 3D, lecz kamera ciągle była z jednego ujęcia.
Samochodziki były małe i można było na nich montować broń.
Np na dachu, po bokach, z przodu, z tyłu itp.
W menu miało się zdj naszego samochodzika z miejscami na upgr.
Strzelało się do innych, coś tam się zbierało i ogólem chodziło o zaliczenie mety.

Ktoś wie co to jest ?
 
Mad Cars?
mad-cars-02.jpg


Micro Machines v4?
 
hmmm nie wiem. ten screen tego nie przypomina.
to jest typowo jak w GTA od góry, a tamto było jak diablo z rzutu izometrycznego.
tzn co nieco wygląda jak to.
MicroM v4 napewno nie.
kamera była jak w platformerach. podążała za ekranem, ewentualnie ekran przesuwał się a kamera byla nieruchoma.
Samochodziki były takie kanciaste dziwaczne.
 
Kurcze nic z tego.
ignition i toon car odpadają typowo. to ne te gierki.
cholera żadna z tych.
nie wiem w co ja grałem kurde :/
 
Lekko podobne do badlands i excessive speed. właśnie z takie izometrii.
Ale tamte samochodziki były takie bardziej kwadratowe.
nie że konkretnie te, ale wyglądało coś jak polonez, albo maluch :P
takie kwadraciaki kanty i kąty.
oczywiście to nie polska gra więc nie było tego co mówię ale im podobne tak + - z tego co pamiętam ;)
 
Tak, dokładnie :D dzięki.
Jerśli pomyliłem jakieś fakty to sorry ale to wieki temu było ;)
jeszcze raz dzięki, zaraz skądś ściągnę :D
 
Hej,
Wydaje mi się, że gra, którą opisujesz, to **"Death Rally"**. To klasyczna gra wyścigowa z uzbrojonymi samochodzikami, która wyszła w 1996 roku. Gra jest w rzucie izometrycznym i pozwala na montowanie różnych broni na swoich pojazdach. Celem gry jest wygrywanie wyścigów przez eliminację przeciwników lub dotarcie pierwszym do mety.

Inną możliwością może być **"Rock n' Roll Racing"**, choć ta gra jest nieco starsza (wydana w 1993 roku) i może nie w pełni pasować do Twojego opisu. Też jest w rzucie izometrycznym i jej celem jest wygrywanie wyścigów za pomocą uzbrojonych pojazdów.

Sprawdź te tytuły, może to właśnie któraś z tych gier! Jeśli to nie to, daj znać, spróbujemy dalej szukać!
 
Back
Do góry