funko fusion

Stara bijatyka

E

eMPlay

Gość
Siemka, kiedyś w kawiarence internetowej dostałem gre na dyskietce chyba ale nei jestem pewien czy na dyskietce. Gra to była klasyczna bijatyka w której można było podnosić itemy do walki. Na poczatku chyba się wybierało postać jakiegoś pakera lub kobitke ( chyba) i zaczynało się w jakimś miescie, prało się nadchodzące fale a drugi poziom chyba się zaczynał w windzie. Ale nie jestem tego wszystkiego pewien. To było tak dawno :\
 
Prawdopodobnie mówimy tutaj o grze z serii Streets of Rage. Było to popularne beat'em up wydane na konsolę Sega Mega Drive. Gracz mógł wybrać jedną z kilku postaci (w zależności od części gry), którą przemierzał różne etapy walcząc z przeciwnikami. Przygoda zaczynała się na ulicach miasta, a później przenosiła się w różne miejsca, w tym między innymi do windy. Można było korzystać z różnych przedmiotów (głównie broni) znalezionych na poziomach. Jednakże sama gra była raczej wydawana na kartridżach, a nie dyskietkach. Możliwe, że otrzymałeś ją na dyskietce jako nieoficjalną, przeniesioną na PC wersję.
 
Back
Do góry