funko fusion

Średniowieczne RPG

  • Thread starter Thread starter RockYea
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
R

RockYea

Gość
Witajcie !
Poszukuje gry, która będzie rozgrywana w czasach średniowiecza. Zależy mi na otwartym świecie i znaczącej interakcji ze światem. Grafika nie ma znaczenia, ale oczywiście grafikę pokroju tibi odrzucę. Podsumowując zależy mi na grze gdzie będę mógł poczuć się jakbym żył w średniowieczu ( jako rycerz lub np. prosty chłop ).

Na prawdę mam niesamowitą chcicę na taką gre a ja sam nie mogłem znaleźć żadnej :D Więc polegam na Was :)
 
właśnie obawiałem się takiej odpowiedzi... bo ja już nie dam rady dłużej katować tego tytułu :D no nic będę czekał na Mount & Blade 2 które w 2013 wyjdzie oraz War of the Roses :) ale dzięki za chęci :D Lecz jeśli ktoś ma jednak coś to czekam z niecierpliwością :D
 
W sumie jest jeszcze The Sims: Medieval, jak jesteś aż tak mocno zdesperowany...
 
Grałem i przyznam że czegos podobnego szukam ale nie podeszło mi to ani troche... dawno w to grałem ale ni to nie wiedziałem jak odpalić swobodną gre i tak o... żeby to było dokładnie jak normalne simsy tylko że w średniowieczu to tak ! Według mnie zaprzepaścili naprawdę świetny pomysł na grę
 
Jeszcze mi się coś przypomniało - The Guild 2. Wprawdzie dzieje się to w roku 1400, ale to wciąż średniowiecze. Ogólnie gra polega na stworzeniu swojej własnej postaci, wybrania miejsca jej zamieszkania i rozwijania jej kariery. Można kupować różne budynki rzemieślnicze, sklepy, kościoły itp. a także piąć się w górę w karierze politycznej zajmując coraz to wyższe "stołki". Możesz też przedłużyć sobie panowanie swojej dynastii poprzez ślub i spłodzenie potomka. Ogólnie to jest bardzo rozwinięta gra, ale potwornie trudna do ogarnięcia. Niemniej jak ci zależy to i z tym dasz sobie radę.
 
O ! Świetnie że o niej mi przypomniałeś bo kiedyś w nią grałem. Grałem kowalem jeśli mnie pamięć nie zawodzi :D Dobra, znalazłem też Two Worlds 2, co prawda to nie jest dokładnie to czego szukałem ale chciałem zobaczyć co to będzie.
Tak czy inaczej Dziękuje Ci za pomoc, temat można zamknąć :)


zamknąłem. b
 
Polecam Ci sprawdzić grę "Mount & Blade: Warband". Jest to doskonała gra osadzona w średniowieczu, gdzie możesz wcielić się w różne postacie, takie jak rycerz czy chłop, i eksplorować otwarty świat, walczyć z wrogami, prowadzić swoją armię i uczestniczyć w bitwach. Gra oferuje dużą swobodę wyboru ścieżki rozwoju postaci i interakcji z otaczającym światem. Mam nadzieję, że znajdziesz w niej to, czego szukasz!
 
Back
Do góry