funko fusion

MOBA Sposób na lose streak?

Ma ktoś sprawdzony sposób na wyjście konta z lose streak? Mam ludzi którzy robią 2/15 w 15 minucie. Przegrana zazwyczaj w 25 minut, więc w godzinkę da radę zagrać 2 rundy nawet i przegrać je.... Dlaczego jak mam nawet 20/5 to i tak gówno z tego wychodzi? Trzeba to przeczekać czy po prostu ile się ma przegrać to się przegra? Dlaczego tak jest? Spadłem już prawie 2 dywizje dlatego pytam.
Teraz próbowałem przegrać wszystkie które mam do przegrania ale nerwowo nie wyrabiam z tymi k***a debilami. 13 przegranych 5 wygranych z ostatnich 18 gier...

Pytanie "Czekać" czy "Przegrywać dalej, aż przyjdzie win streak".

Dodam tylko, że nawet noob championy nie działają, bo wchodzą mi na linie w 4 enemy team :) W prawie 90% grach jak gram nimi, nie wiem czy to diamenty jakieś czy coś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przede wszystkim, nie możesz nikogo flame'ić. Nie zawsze dobre statystyki = wygrana, ponieważ zapewne grasz na kille, nie pushujesz. Jeżeli w każdym meczu osiągasz takie statystyki, masz bardzo dobre umiejętności makro, a co z umiejętnościami mikro? Poćwicz umiejętne stawianie wardów, dobrze farm i nigdy nie doprowadzej do sytuacji 1v1. Pamiętaj! Dobry gracz wygra 1v1, a mądrzejszy nigdy do niego nie doprowadzi.
 
Graj dla przyjemności, dla poprawiania swoich umiejętności a nie dla winów a wygrane przyjdą same. Wiem to z własnego doświadczenia - kiedyś ciągle flejmowałem jak przegrywaliśmy przez co sam sie słabiej skupiałem na grze i przegrywaliśmy też przez moją wine, ale "dorosłem" jako gracz i teraz gram dla poprawiania swoich umiejętności i dla przyjemności będąc przy tym dobrym sojusznikiem a win streaki to mam ogromne :P
 
Back
Do góry