funko fusion

Splinter Cell Conviction

  • Thread starter Thread starter Tanzzz_21
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

Tanzzz_21

Gość
Witam. Mam problem z wymienionym wyżej tytułem. Otóż, dzisiaj gra trafiła na moją półkę i byłem nastawiony głównie na multiplayer, tudzież kooperację. Niestety, próba gry ze znajomym kończy się na tym, że ani on nie może wejść do mojego pokoju na zaproszenie, ani ja nie mogę wejść do pokoju który stworzył on. Wyskakuje komunikat o błędzie w połączeniu. Czytałem nieco i było kilka wzmianek o tym, że gra miała problemy z trybem multiplayer jednak nie wiem czy nadal jest to aktualne, czy wyszła już jakaś łatka. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
Witam,

Rozumiem, że masz problem z trybem multiplayer w grze. Postaram się pomóc.

Oto kilka kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

1. **Sprawdzenie połączenia internetowego:** Upewnij się, że zarówno Ty, jak i Twój znajomy, macie stabilne połączenie internetowe. Czasami problemy z łącznością mogą wynikać z przerw w dostępie do sieci.

2. **Aktualizacja gry:** Sprawdź, czy zarówno Ty, jak i Twój znajomy, macie zainstalowane najnowsze aktualizacje gry. Czasami problemy z multiplayerem mogą być rozwiązane przez oficjalne łatki wydawane przez producenta gry.

3. **Sprawdzenie ustawień sieciowych:** Warto również sprawdzić konfigurację NAT (Network Address Translation) na waszych routerach. Typ NAT określa, jak dobrze wasze urządzenia będą komunikować się z innymi graczami online. Typ NAT „Otwarty” jest najbardziej optymalny dla multiplayera. Jeśli macie typ NAT „Ściśle” lub „Umiarkowany”, może to powodować problemy z połączeniem. Instrukcje dotyczące zmiany ustawień NAT znajdziesz w dokumentacji swojego routera.

Mam nadzieję, że te wskazówki okażą się pomocne. Jeśli problem będzie się utrzymywał, warto również skontaktować się z działem wsparcia technicznego producenta gry.

Pozdrawiam i powodzenia!
 
Back
Do góry