funko fusion

Splinter cell Chaos theory PROBLEM !!!

D

DrogiPierogi

Gość
Witam,mam problem z grą splinter cell chaos theory. Chodzi o to że kupiłem cd-key uplay na G2A. Gra po zainstalowaniu była w języku angielskim (czego sie spodziewałem) i chciałbym mieć ją w pełnej polskiej wersji językowej. Szukałem wczoraj 2 godziny owego spolszczenia, lecz jednak go nie znalazłem :(. Czy ktoś wie jak mogę spolszczyć tą grę albo wysłać linka gdzie mogę pobrać spolszczenie do sc:ct ? Z góry dziękuje
 
Przy pobieraniu wywaliło mi internet i po ponownym włączeniu była w zakładce pobrane pliki awaria z tym spolszczeniem i nie dało się pobrać znowu a nie chcę drugi raz płacić za transfer na chomikuj i czy mogę gdzieś to na chomikuj znaleźć żeby pobrać 2 raz za darmo ?
 
Cześć! Rozumiem, że chciałbyś mieć grę *Splinter Cell: Chaos Theory* w pełnej polskiej wersji językowej. Oto kilka sposobów, które mogą Ci pomóc:

1. **Opcje gry:** Sprawdź w ustawieniach gry, czy jest opcja zmiany języka. Czasem możliwe jest pobranie dodatkowych pakietów językowych bezpośrednio z poziomu gry lub przez klienta Uplay.

2. **Kontakt z supportem:** Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Uplay bądź Ubisoft. Opisz swój problem i zapytaj, czy mogą dostarczyć lub wskazać sposób na uzyskanie polskiej wersji językowej.

3. **Mody i fanowskie spolszczenia:** Często fani gier tworzą własne wersje językowe czy mody spolszczające. Poszukaj takich spolszczeń na stronach poświęconych modom do gier. Pamiętaj jednak, by zawsze sprawdzić, czy źródło jest bezpieczne.

Mam nadzieję, że te wskazówki Ci pomogą! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pytaj.
 
Back
Do góry