funko fusion

Strzelanki Solider Of Fortune 2

  • Thread starter Thread starter mietOwy`
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

mietOwy`

Gość
soldier_of_fortune_2_sof2_trailer.jpg


Solider Of Fortune 2

John Mullins, najemnik do wynajęcia, podejmujący się bez wahania nawet najcięższych zadań, powraca w sequelu jednej z najbrutalniejszych i najkrwawszych gier ostatnich lat. Mowa oczywiście o Solider of Fortune II: Double Helix.

Raven Software długo kazał nam czekać na drugą część przygód Johna Mullinsa, ale warto było.

Raven Software długo kazał nam czekać na drugą część przygód Johna Mullinsa, ale warto było. Warto, ponieważ tak długi czas oczekiwania na grę, został przez autorów w pełni wykorzystany na jej tworzenie. Niestety nie obeszło się przy tym bez kilku wpadek i błędów, ale o tym później.

Graficznie SoF 2 prezentuje się nienajgorzej. Obiekty wykonane są porządnie i dość szczegółowo, choć większość z nich, to zwykłe tekstury, a do obiektów interaktywnych (czyli takich na które mamy jakiś wpływ) można zaliczyć jedynie mnóstwo walających się wszędzie skrzyń czy kartonów. Otoczenie, w jakim przyjdzie nam wykonywać zadania jest naprawdę ładne. W dżungli możemy pooglądać sobie starożytne ruiny, szpital pełen jest porozrzucanego po korytarzach wyposażenia medycznego (jakieś szafki, urządzenia itp.), posiadłość Vergary to bardzo bogato wyposażony dom – jakuzi, kręgielnia, gabloty z antykami, a na statku Seaward Star zwiedzimy sobie kajuty załogi. Miasta również prezentują się nienajgorzej, zwłaszcza Hong Kong, pełen migających neonów i samochodów dostawczych.

Osobiście moge dodać iż gram w tą gre kupe czasu! i jeszcze mi sie nie znudziła! . Chociaż z roku na rok traci graczy , ponieważ wolą inne gry typu CoD . Zachęcam was do spróbowania swoich sił w grze SoF 2 . Jakby nie patrzeć gra dużo osób z Polski co jest dużym plusem ! Gra daję dużo radości i naprawde wciąga na długie godziny. Jeśli macie jakieś pytania dotyczące tej gry możecie mnie zapytać na PW . Poniżej zamieszczam filmiki z gry . Gra na Allegro kosztuje ok. 20 złoty :)

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=XRM7KAzKybI[/youtube2]
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=H4P-ETKyL6U&feature=plcp&context=C39b5bb8UDOEgsToPDskK-yn479S3OTJTiPZKZsD1Z[/youtube2]
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=L93Zqt8-NG0&feature=plcp&context=C3a2013aUDOEgsToPDskI6EXq_gBI8ZfWRgadPKZVd[/youtube2]​
 
Powiem że nigdy w tę grę nie grałem ale po takim opisie z chęcią kupie skoro tylko 20 złotych no i podoba mi się to że niezależnie od grafiki gra w nią dużo polaków bo ostatnio coraz więcej ludzi patrzy tylko na grafikę a liczy się przecież dobra zabawa nie mam racji ?!
 
Witaj , znalazłęm na allegro sztuke nawet za 13złoty Kup Teraz . To nie jest aż taki majątek a radość z gry jaka! jak mówiłem sam gram 8 lat , grają nawet dziewczyny :) . Tak są 2 klany polskie i również ten którym ja się zajmuje , liczba osób grających w SoF 2 nie powinna spadać a wręcz przeciwnie wzrastać abowiem gra miażdzy Counter-Strike'a :)

Pozdro:)
 
Jeżeli dodajesz niesamodzielny opis danej rzeczy, prosimy o dodanie linku do strony, z której dany opis pochodzi.<br /><br />-- 06 sty 2012, 19:12 --<br /><br />Jeżeli dodajesz niesamodzielny opis danej rzeczy, prosimy o dodanie linku do strony, z której dany opis pochodzi.
 
ja mam podobne odczucia do tej gry jak miętowy , CSa bije na głowę .
do CSa podchodziłem chyba z 4 razy i jednym słowem KICHA a w SOFa gram już 6 lat .
ja gram w Soldier of Fortune 2 GOLD EDITION (oczywiście multiplayer) jest to trochę ulepszona wersja , więcej broni , mapy doszły inne , poprostu bardziej rozbudowana .
ostatnio nawet założyłem swój clan Veterans Division , przez te 6 lat bujałem się po zagranicznych clanach z niemałymi osiągnięciami , można je obejrzeć na forum clanu pod tym linkien :
http://weteransdiwision.freeforums.org/index.php
oczywiście służę tam wszelaką pomocą i serdecznie zapraszam do zabawy .
 
Szczerze totalnie nie wiedziałem że ta gra jeszcze "żyje" kiedyś pogrywałem sobie w nią w single jak jeszcze nie miałem neta, podobała mi się , fajnie usłyszeć że ma jeszcze swoich fanów ;)
 
Back
Do góry