funko fusion

Strzelanki Soldat

cresh

Użytkownik
images

innego obrazka nie moglem znalesc :D


Soldat jest jedną z najlepszych, najbardziej wciągających i grywalnych gier militarnych jakie ukazały się w historii PC'a. W grze poza inteligentnymi botami możesz także zmagać się ze swoimi znajomymi na polu bitwy dzięki trybowi multiplayer. Do wyboru będziesz miał wiele broni, miedzy innymi Barrete, MP5, M249 Minimi, Ak-74, XM214 Minigun. Środowisko walki oparte jest na prawach fizyki, co sprawia, że gra jest bardzo realistyczna. Do wyboru mamy 7 rodzajów rozgrywki (Deathmatch, Pointmatch, Rambomatch, Teammatch, Capture the Flag, Infiltration, Hold the Flag). Pograć możemy na 64 różnorodnych mapach, jeśli jednak zapragniemy czegoś nowego, poświęcając trochę czasu możemy stworzyć oryginalną mapę dzięki programowi Soldat Map Maker.
 
Sporo w niego grywam. Naprawdę wciągająca gra... Mimo grafiki 2d, polecam ją bardzo serdecznie.
 
Zanim przerzuciłem się na cs'a grałem głównie w soldata ze znajomymi. Ogólnie gra bardzo wciągająca. Najlepsza i ulubiona broń według mnie to Barret ;p
 
Tak to bardzo fajna gra ma tyle lat a grywalność bardzo duża podoba mi się ta gra chociaż inne gry 2d mi się nie podobają :D

//OMG ! Oni pisali to 5 Lipca a dzisiaj mamy sierpień
Nie odkopuj, bo następnym razem warn
Chriss-
 
Back
Do góry