funko fusion

Sniper Ghost Warrior 2 się zacina :/

K

kubi1182

Gość
Witam
Dzisiaj zakupiłem Grę SGW2 bo wiedziałem że mój komp to udźwignie ale po zainstalowaniu i rozpoczęciu gra się zacina ;/
Grafika jest na najniższych wygamaniach i nie wiem czemu tak się dzieje ;/ Sterowniki karty graficznej mam najnowsze

Posiadam:

Pocesor: Intel(R) Core(TM) i5-2410M CPU @ 2.30GHz
RAM: 4GB
Karta Graficzna: nVidia GeForce GT 550M 1GB

Wymagania gry :

Minimum: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
Minimum: 2 GB
Minimum: NVidia 8800GT with 512Mb RAM or better
 
Ja też mam sniper Ghost wariorr 2 i mi też się zacina,to wina gry...Strasznie jeżdzą po niej bo gra jest do "niczego"
Dla mnie gra to porażka i nie warta zachodu...tylko strata kasy ;3
 
z tego co wiem nic się nie da zrobić...Gra Bez nadziejna i tyle oddaj gre póki możesz i powiedz że nie działa poprawnie,weź sb w to miejsce Saints row the third,napewno lepsza od ghost warrior'a ;3
 
Ale już wykorzystałem kod , można oddać teraz ? wolał bym jakiegoś FPS'a ,co polecasz ?:)
 
Kod powinien ich nie obchodzić,zwrócą pieniądze i będzie dobrze...Ja polecam FPS'y:Half-Life 2,Far Cry...A najbardziej Quake (wszystkie części są bardzo dobre) jeśli nie wiesz o czym moge dać krótką recenzje ;D
 
Paragon gdzieś się zapodział i nie wiem teraz co zrobić ;/ ale przecież ta gra działa u innych graczy to może da to się jakoś zrobić
 
wątpię, żeby Ci przyjęli odpakowaną grę -.-

zgodnie z ustawą można zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni pod warunkiem nienaruszenia opakowania
poczytaj ulotkę dodaną do opakowania bo prawdopodobnie gwarancja obejmuje sam nośnik a producent dołożysz wszelkich starań żeby gra działała ale za nic nie ponosi odpowiedzialności
A najlepiej zrobisz jak napiszesz do dystrybutora, że komputer spełnia minimalne wymagania a gra nie działa i prosisz o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
 
nie koniecznie, napisz do nich

ale wątpię, żeby ci poszło na tym laptopie. Gra jest na silniku Cryengine 3 więc twoja karta graficzna pewnie się gotuje.

Nie wiem co możesz jeszcze zrobić. Zmniejsz rozdzielczość, sprawdź czy masz odpowiednią wersję DirectX no i napisz do supportu.
 
Witam!

Rozumiem, że napotkałeś problem z płynnością gry SGW2 na swoim komputerze. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby spróbować rozwiązać ten problem:

1. **Aktualizacja sterowników**: Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki zarówno dla swojej karty graficznej Nvidia GeForce GT 550M, jak i pozostałych podzespołów komputera. Czasem aktualizacje mogą zawierać optymalizacje, które poprawią wydajność gry.

2. **Ustawienia gry**: Przy ustawieniach graficznych można wyłączyć niektóre opcje, które obciążają system. Oprócz zmiany ogólnej jakości grafiki na najniższą, spróbuj wyłączyć efekty takie jak:
- Cienie
- Antyaliasing
- Okluzja otoczenia
- Efekty post-processingu

3. **Optymalizacja systemu**: Wykonaj kilka ogólnych kroków optymalizacyjnych dla systemu Windows:
- Wyłącz zbędne programy działające w tle.
- Wyczyść system, usuwając zbędne pliki tymczasowe i defragmentując dysk twardy.
- Upewnij się, że w systemie jest wystarczająco dużo dostępnej pamięci RAM - zamknięcie aplikacji takich jak przeglądarki internetowe może pomóc.

4. **Tryb zgodności**: Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z wcześniejszą wersją systemu Windows. Czasem może to pomóc w poprawie wydajności.

Jeśli żadna z powyższych propozycji nie pomaga, możliwe, że Twoje obecne specyfikacje sprzętowe nie są wystarczające do uruchamiania gry SGW2 w zadowalającej płynności. W takim przypadku warto rozważyć ewentualną modernizację sprzętu, zwłaszcza jeśli planujesz grać w bardziej wymagające gry w przyszłości.

Trzymam kciuki, aby jedna z tych porad pomogła Ci rozwiązać problem!
 
Back
Do góry