funko fusion

Sniper Elite v2 - odskakiwanie celownika

  • Thread starter Thread starter Quez
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Q

Quez

Gość
Witam!
Zacznę od tego że to mój pierwszy post na tym forum.Mam nadzieję że nie ostatni :)
Mam pewien problem.Kiedy gram sobie w Sniper Elite v2 to czasem,gdy włączam lunetę,to celownik mi odskakuje w bok.To samo się robi jak bez lunety nacisnę PPM (Prawy Przycisk Myszy).Rzadko się zrobi że tam gdzie patrze,to tam mi włączy lunetę.Troszkę to denerwuje.To samo w Skyrim'ie przy strzelaniu z łuku...Macie na to jakąś radę? A może poprostu zmiana myszki zażegna ten problem ?
 
Ale jak odskakuje ?

Może to po prostu element fizyki danej gry... Czy bardziej wada myszy ?
 
Wada myszki, albo tak jak napisał fizyka danej gry np. Bf3 tez odskakuje jak ktoś w ciebie strzela.
 
bany napisał:
Ale jak odskakuje ?

Może to po prostu element fizyki danej gry... Czy bardziej wada myszy ?

MinecraftBezLimitu napisał:
Wada myszki, albo tak jak napisał fizyka danej gry np. Bf3 tez odskakuje jak ktoś w ciebie strzela.

Nie,nie.To napewno nie fizyka,czy animacja.Zapewne coś z myszką.Tak odchodzi w bok.
Sniper Elite v2-np. leże w drzwiach i przyglądam się typkom.Chcę do nich wycelować.Patrze prosto na nich (gdyby tam był crosshair to wylądował by na nich),włączam celownik,a on zamiast prosto na crosshair,na środek,to odbija.Zwykle w prawo.I trzeba na nich nacelować.To jest kłoptne.
TES V:Skyrim-problem wygląda tak samo jak w Sniper Elite v2 tyle że z łukiem...W innych grach tego nie mam.Pożyczę od kumpla myszkę,zobacze.
 
Nie wiem czym to jest spowodowane,ale jaką kolwiek myszkę wezmę jest to samo.Mam Gameingową myszkę,więc skończyło się na tym,że celowanie przypisałem do jednego z bocznych klawiszy i teraz jest dobrze...
 
Back
Do góry