funko fusion

Survival Skrypty

  • Thread starter Thread starter xShafter
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
X

xShafter

Gość
Witam, w tym temacie chcę porozmawiać o skryptach do MC np.: niewykrywalny antyknock,fastbreak.
Co o nich sądzicie? Czy 1 raz słyszycie o czymś takim jak "skrypty"? I czy skrypty są zabronione na serwerze? Jak nie to czy nie powinni ich zabronić?
 
Ymm skrypty nie wykrywalnie cheaty do MineCraft'a i nie tylko na jednych serwerach zabronione na jednych nie oficjalnie posiadam jednego skrypta na fastbrek'a moim zdaniem skrypty powinny zostać zakazane na wszystkich serwerach ponieważ nie którzy mają te co biją na 7 kratek taka moja opinia.
 
Jest to duży problem ale mija się z naszym celem, ponieważ my mamy wzywać graczy a dopiero banować, a tak niestety skryptów się nie wykryje. Mało tego jak kogoś zbanujesz, bo uważałeś, że miał cheaty to jeszcze skarga pójdzie z pytaniem dlaczego go na ts nie wzywałeś i Matti interweniuje...
 
Nie raz słyszy się o skryptach na cheaty, moim zdaniem używają ich osoby które są mądrzejsze od tych typowych gimbusów.
Na serwerze JAKIEKOLWIEK cheaty są zakazane. Niestety ... niewykrywalnych nie da się wykryć. SleepersWake ... nu nu nu :/ Nie używamy skryptów!
Jeżeli mogę prosić jako KidMod, nie wymieniajcie się tutaj linkami, ponieważ taki posty zostaną od razu usunięte, a autorowi możliwe ostrzeżenie.
 
@ Mieszk0PL, jeśli nie wiesz to na internecie nie ma do "pobrania" skryptów więc wiesz.
 
Wiesz.. ja tam nie wiem :P
Jeżeli mają jakiś skrypt, i zechcą się nim wymienić, od razu przysięgam usunę taki post :*
 
hmmm... Skrypty są dziś dosyć popularne lecz ciągle łatwo wykrywalne :) Skrypty mają to do siebie że lubią się bugować a za tym idą lagi lub wywalenie mc :) Nie warto ich używać gdyż są karalne tak samo jak reszta wspomagaczy .
 
Skrypty.Według mnie używają skrypty osoby które po prostu nie umieją w daną gre grać :) Skrypty są nie wykrywalne (niektóre) tylko podczas sprawdzania.

Jest wiele darmowych skryptów do pobrania na różnych portalach społecznościowych.
Wiele osób sprzedaje skrypty i mówią że są #AUTORSKIE ....
Co w większości przypadkach jest kłamstwem.Po prostu szukają na portalach społecznościowych darmowych
skryptów i sprzedają je za pieniądze.

SKRYPTY PSUJĄ ROZGRYWKĘ I TYLE!

Dzięki za uwagę ;)
 
Back
Do góry